MARBLE TREND MAGAZINE

MARBLE TREND MAGAZINE

کشور ترکیه با درا بودن معادن متعددی در زمینه سنگ های تراورتن و مرمریت و همچنین اونیکس یکی از کشورهای پیشتاز در صنعت سنگ های ساختمانی است به طوری که سالیانه رقم بسیار خوبی را در زمینه صادرات به خود نسبت داده است.

241
0
مجله صنعت سنگ ترکیه

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، کشور ترکیه با دارا بودن معادن متعدد در زمینه سنگ های تراورتن و مرمریت و همچنین اونیکس یکی از کشورهای پیشتاز در صنعت سنگ های ساختمانی است به طوری که سالیانه رقم بسیار خوبی در زمینه صادرات را به خود اختصاص داده است.

بسیاری از تولیدی کنندگان کشور ترکیه سعی در استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا دارند از این رو کیفیت صادراتی این محصولات نیز قابل رقابت با کشور های اروپایی است و این امر باعث شده تا کشور ترکیه در تولید سنگ های ساختمانی قدرت خوبی را به دست آورد و محصولات خود را به کشور های مختلف اروپایی صادر کند که این خود معرفی بسیار خوبی از سنگ ههای ساختمانی این کشور است.

از طرفی بسیاری از شرکتهای ترکیه ای توسط مجلات معتبر همچون MARBLE TREND MAGAZINE  توانسته اند به معرفی محصولات خود در سطح جهانی بپردازند، تاثیری که این مجلات در بازارهای جهانی برای سنگ های ساختمانی ترکیه داشته انکار ناپذیر است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید