ITALIAN MARBLE GRANITE FZE خریدار سنگ های ساختمانی ایران

ITALIAN MARBLE GRANITE FZE خریدار سنگ های ساختمانی ایران

شرکت ITALIAN MARBLE & GRANITE FZE امارات متحده عربی، یکی از وارد کنندگان سنگ های اروپایی است که در زمینه اجرایی پروژه های ساختمانی در منطقه امارات متحده عربی فعالیت می کند و اخیرا علاقمند به محصولات جدید سنگ های ساختمانی ایران مخصوصا سنگ مرمریت با طرح های لوکس شده است.

490
0
dubai
dubai

خبرگزاری سنگ ایران – فرید محمدی: شرکت ITALIAN MARBLE & GRANITE FZE امارات متحده عربی، یکی از وارد کنندگان سنگ های اروپایی است که در زمینه اجرایی پروژه های ساختمانی در منطقه امارات متحده عربی فعالیت می کند و اخیرا علاقمند به محصولات جدید سنگ های ساختمانی ایران مخصوصا سنگ مرمریت با طرح های لوکس شده است.

این شرکت با در اختیار داشتن معماران برجسته و طراحان متخصص در زمنیه طراحی دکوراسیون داخلی توانسته در اجرای بسیاری از پروژه های ساختمانی با قدرت ظاهر شود. از آنجایی که بازاریابی های متعددی در زمینه معرفی سنگ های ساختمانی ایران صورت گرفته این شرکت نیز یکی از گزینه های خود را بر روی سنگ های ساختمانی ایران قرار داده است.

با نگاهی اجمالی به پروژه های اجرا شده توسط این شرکت میتوان مصرف اصلی این شرکت را مرمریت های رنگ روشن معرفی کرد که رنگ  کرم روشن از جمله پرکاربردترین سنگ ها می باشد. این شرکت با بهره گیری از کادر فنی مجرب در حدود ده سال گذشته فعالیت خود را شروع کرده است که در این بازه زمانی به موفقیت های بسیار خوبی نائل شده است. یکی از مدیران ارشد این شرکت آقای Nagi ELsaid می باشد که شناخت کاملی در زمینه سنگ های ساختمانی کشور ایتالیا دارد و در بیشتر پروژه های گذشته از سنگ های ساختمانی و مرمریت های معروف کشور ایتالیا بهره گرفته و جدید ترین گزینه برای پروژه های در حال اجرا، سنگ های ایران است.

مشخصات شرکت:

اقای Nagi ELsaid مدیر ارشد شرکت : ITALIAN MARBLE & GRANITE FZE امارات متحده عربی ،

شماره تماس: ۰۰۹۷۱۵۰۱۴۴۰۵۳۰

آدرس ایمیل :nagy_elsaid2002@yahoo.com

وب سایت :http://www.italianmarbleuae.com/

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید