انتقاد محمد علی بشارتی از حقوق‌های نجومی مدیران

انتقاد محمد علی بشارتی از حقوق‌های نجومی مدیران

مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام: مردم ما سختیها را تحمل می‌کنند، اما بی‌انضباطیها و بی‌عدالتیها را تحمل نمی‌کنند، امیدوارم که دولت و همه دست‌اندرکاران تلاش مضاعف کرده و به موضوع حقوقهای نجومی پایان دهند.

42
0
اشتراک
محمدعلی بشارتی

 به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم؛ محمدعلی بشارتی مشاور رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام  با انتقاد از پرداخت حقوقهای نجومی به برخی مدیران دولتی، گفت: قانون «نظام هماهنگ  پرداخت» که در مجلس تصویب شده است باید با جدیت پیگیری شود.

وی با بیان اینکه دریافتی دولتیها و مجلسیها قابل قبول است، افزود: بعضی از مدیران در بیش از ۱۲ اجلاس شرکت کرده و برای هر اجلاس رقمهای نجومی دریافت می‌کنند.

بشارتی با اشاره به سوابق خدمتی‌اش، اظهار کرد: بنده بعد از ۵۰ سال بازنشستگی و خدمت در سپاه پاسداران و وزارت کشور، کمتر از ۵ میلیون تومان حقوق دریافت می‌کنم.

وزیر پیشین کشور با بیان اینکه در کشور بعضی از افراد ۷۰ میلیون تومان حقوق می‌گیرند، گفت: اینها برای جمهوری اسلامی و مردم ایثارگر ما که در هر شرایطی از انقلاب و رهبری حمایت کردند، خوب نیست.

بشارتی در پایان خاطرنشان کرد: مردم ما سختیها را تحمل می‌کنند، اما بی‌انضباطیها  و بی‌عدالتیها را تحمل نمی‌کنند، امیدوارم که دولت و همه دست‌اندرکاران تلاش مضاعف کرده و به موضوع حقوقهای نجومی پایان دهند.

0

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

2 + 8 =