۴۴ شرکت مطرح برزیلی در نمایشگاه بین المللی ورونا

۴۴ شرکت مطرح برزیلی در نمایشگاه بین المللی ورونا

تنوع گرانیت در برزیل بسیار بالاست و رقیب اصلی آن هند و ویتنام است که ۸۲ شرکت هندی نیز در این نمایشگاه به نمایش محصولات جدید خود پرداخته اند.

301
0
amazzonite
amazzonite

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، امسال حضور ۴۴ شرکت تولید کننده سنگ های ساختمانی برزیل را در پنجاه و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی سنگ ورونا شاهد هستیم که با قدرتی وصف ناپذیر و با ارائه محصولات جدید در این نمایشگاه حضور پیدا کرده اند. بیشتر محصولات ارائه شده گرانیت می باشند که در بیشتر مواقع کشور های اروپایی و قاره آمریکا خریداران اصلی این نوع گرانیت ها در دنیا به حساب می آیند.

البته کشور چین نیز از خریداران این نوع گرانیت در منطقه اسیا است که سومین خریدار در دنیا محسوب می شود. به انجمن سنگ برزیل نیز در این نمایشگاه غرفه اختصاص داده شده است که می توان آن را دروازه تجاری برزیل به دنیا معرفی کرد. همانطور که می دانید تنوع گرانیت در برزیل بسیار بالاست و رقیب اصلی آن هند و ویتنام است که ۸۲ شرکت هندی نیز در این نمایشگاه به نمایش محصولات جدید خود پرداخته اند.

تنوع سنگ اسلیت نیز در برزیل قابل تامل است و میتوانید این محصول را در این نمایشگاه هم شاهد باشید. هنوز خانه های آنتیک از سنگ اسلیت بهره می برند. امسال ورونا نمایشگاه خود را در وسعتی بالغ بر ۸۰ هزار متر مریع برگزار کرده است و مطمئنا محصولات جدید نیز در این نمایشگاه حضوری پر رنگ خواهند داشت.

granite

slate
slate
lapisblue-polished
lapisblue-polished
۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

8 − چهار =