گودرز امیری: ۱۳۰۰ واحد مسکن در چهارمحال و بختیاری احداث می‌شود

گودرز امیری: ۱۳۰۰ واحد مسکن در چهارمحال و بختیاری احداث می‌شود

231
0
گودرز امیری
گودرز امیری

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، گودرز امیری در جلسه بررسی مشکلات مسکن مددجویان این نهاد اظهارداشت: با توجه به تدوین برنامه ۳ ساله ویژه احداث مسکن مددجویان مقرر شد در این ۳ سال ۴ هزار و ۱۰۰ واحد مسکن ویژه مددجویان احداث شود که تا پایان امسال توسط بهزیستی و کمیته امداد باید ۱۳۰۰ واحد احداث شود.

وی افزود: کمیته امداد استان باید در شهرها و روستاهایی که زمین ندارد اعتبارات لازم را جهت خرید زمین اختصاص دهد و یا زمینی را در حاشیه شهرها تملک کند.

معاون امور هماهنگی و عمرانی استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: بنیاد مسکن امسال ۱۵ قطعه زمین در اردل، نقنه، شوراب صغیر و سوادجان به کمیته امداد واگذار کرده است و راه و شهرسازی نیز باید در راستای واگذاری زمین به کمیته امداد جهت ایجاد مسکن برای مددجویان باید بیشتر تلاش کند.

امیری خاطرنشان کرد: کمیته امداد باید از طریق مدیران شهرستانی تا پایان آذرماه خرید زمین و یا احداث مسکن مددجویان را باید پیگیری و به دفتر امور عمرانی گزارش کند.

محمدعلی مرادی، رئیس بسیج سازندگی چهارمحال و بختیاری نیز در این جلسه تصریح کرد: با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با آستان قدس رضوی مقرر گردید ۱۹ پروژه عمرانی در استان انجام شود که تاکنون عملیات اجرایی ۱۰ پروژه آغاز شده و در صورت تأمین اعتبار عملیات اجرایی ۹ پروژه دیگر نیز شروع می‌شود.

وی گفت: در ۳ ماهه نخست امسال۲۰ پروژه عمرانی در استان توسط بسیج سازندگی انجام شد که ۸ پروژه مربوط به ساحت مسکن بوده است.

مرادی ادامه داد: ۶۵ پروژه نیز در زمینه ساخت مسجد، حسینیه، خانه عالم که از این مجموع ۱۶ پروژه مربوط به بهسازی و تعمیر مسکن بوده است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

19 − هجده =