گزارش آماری نمایشگاه بین المللی سنگ برزیل

گزارش آماری نمایشگاه بین المللی سنگ برزیل

313
0

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، در سال ۲۰۱۶ نمایشگاه بین المللی سنگ برزیل با تحولی در تعداد بازدید کنندگان و ارائه محصولات جدید در صنعت ساختمانی دنیا بوده که در زیر آمار کاملی از نمایشگاه برزیل ارائه می گردد.

نمایشگاه برزیل در سال ۲۰۱۶ بیش از ۲۵ هزار بازدید کننده را در نمایشگاه ویتوریا در خود جای داد که این بازدید در طول ۴ روز نمایشگاه بوده است.  بسیاری از کشور های آسیایی، آمریکایی، اروپایی و استرالیایی این رقم بازید از نمایشگاه را شکل داده اند .

 ۲۷ درصد بازدید کنندگان از ایالت متحده آمریکا بوده است.  بازدید کنندگان آمریکایی بیشتر تمرکز خود را برای خرید و تهیه گرانیت های معروف برزیل معطوف کرده بودند چرا که گرانیت های برزیل از تنوع بازاری بیشتری برخوردارند و مشتری اصلی آن کشور آمریکا است که این سنگ را در پروژه های ساختمانی استفاده می کند.

کشور های اروپایی همچون ایتالیا، آلمان، لهستان، هلند، اسپانیا و پرتقال ۱۴ درصد بازدید کنندگان اروپایی را تشکیل داده اند و سهم آسیا تنها ۴ درصد بوده که ایران، هند ، چین این گروه بازدید کننده را تشکیل داده اند.

در روز نخست برگزاری نمایشگاه  ۴۳۰۴ نفر در نمایشگاه به عنوان بازدید کننده حضور داشته اند و در روز دوم ۷۶۱۱ نفر، در روز سوم ۸۱۰۴ نفر و در روز پایانی ۵۴۸۳ نفر در نمایشگاه حضور داشته اند. ۴۲۰ شرکت کننده از ۱۲۰ کشور جهان در نمایشگاه برزیل به عنوان غرفه دار شرکت داشته اند.  ترکیه، ایتالیا، پرتقال ، هند ، چین ، مصر و کره از فعالترین غرفه داران در نمایشگاه بوده اند. ۷۲ درصد شرکت کنندگان از کشور برزیل بوده اند که بیشتر از مناطق  معدنی برزیل در نمایشگاه حضور داشته اند.

 

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

چهارده − 8 =