گزارشی از سیزدهمین نمایشگاه سنگ هند ۲۰۱۸

گزارشی از سیزدهمین نمایشگاه سنگ هند ۲۰۱۸

272
0

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، سیزدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ هند Stona 2018 از جذاب ترین و متنوع ترین نمایشگاه های سنگ های ساختمانی در سطح بین المللی است. این نمایشگاه در کشورهند، در منطقه بنگلور واقع شده است. نمایشگاه امسال با حضور وزیر صنعت و معدن کشور هند Mr.Vinay Kulkarni افتتاح گردید.

vinay kulkarni stona fair
vinay kulkarni stona fair

نمایش سنگ های ساختمانی با طرح ها و رنگ های متنوع در این نمایشگاه، نشان از توان بالای آن در یک پلت فرم حرفه ای و تعریف شده دارد. همراه شدن تکنولوژی های روز دنیا مرتبط با صنعت سنگ های ساختمانی نیز از مهمترین رویداد های این نمایشگاه محسوب می شود.

نمایشگاه Stona 2018 با همکاری فدراسیون گرانیت هند FIGSI برگزار شد و فرصت بسیار ایده آلی را برای حضور تجار فعال و همچنین نمایش توانایی کشورهای مختلف در سطح بین الملل فراهم کرد.

با توجه به رشد قابل ملاحظه ای که این نمایشگاه در زمینه معرفی سنگ های ساختمانی هند و کشورهای دیگر داشته، حضور بازدید کنندگان حرفه ای متخصص هر سال بیشتر شده که این حضور منجر به تشکیل فضای تجاری وسیعی گردیده است.

امسال ۲۵۲ مشارکت کننده در این نمایشگاه حضور داشتند و به نمایش آخرین محصولات تولیدی خود پرداختند. ایتالیا، چین، ترکیه، مصر، ژاپن، کره، پرتغال و ایران از جمله کشورهایی بودند که در این نمایشگاه حضور داشتند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

4 + 8 =