گروه صنعتی تکنو ماشینکار

گروه صنعتی تکنو ماشینکار

گروه صنعتي تكنو ماشينكار باسابقه 25 ساله خدمات خود را در حوزه ماشينكاري قطعات دقيق ، ساخت ماشين هاي خاص وسفارشي و همچنين تهيه دانش فني وطراحي قطعات صنعتي به صنايع مختلف ارائه نموده است.

363
0
گروه صنعتي تكنو ماشينكار
گروه صنعتی تکنو ماشینکار

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، گروه صنعتی تکنو ماشینکار باسابقه ۲۵ ساله خدمات خود را  در حوزه ماشینکاری قطعات دقیق، ساخت ماشین های خاص وسفارشی و همچنین تهیه دانش فنی وطراحی قطعات صنعتی به صنایع مختلف  ارائه نموده است.

بکارگیری روش های کاملاٌ مهندسی و دانش محور و تلفیق آن با تجربیات عملی اندوخته شده طی سالها فعالیتهای ساخت و تولید باعث توانمندی بی نظیر این گروه در حل مشکلات  وتامین نیازهای صنایع مختلف گردیده است.

بکارگیری دانش مهندسی به معنای تلفیق توانمندیهای علمی و تئوریک  با مهارتهای تجربی وعملی بعنوان معیار اصلی این گروه در فعالیتهای خویش، نتایجی را طی این سالها به بار داشته که به روشنی می توان گفت بزرگترین کمک این شرکت در پیشرفت و موفقیت و جذب مشتریان متعدد  بوده است.

دارا بودن ماشین های ابزار پیشرفته تخصصی به همراه نرم افزارهای مهندسی روز و بهره مندی ازنیروی انسانی مجرب و متخصص در شاخه های تخصصی کاملاٌ مرتبط موجب بکارگیری کامل سیستمهای CAD/CAM در تولید و خدمات این شرکت برای مشتریان  گردیده است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید