گرانیت گلکسی هند با ۲۵ سال بازاریابی موفق

گرانیت گلکسی هند با ۲۵ سال بازاریابی موفق

420
0
گرانیت گلکسی
گرانیت گلکسی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، گرانیت گلگسی کشور هند همچون طرحی از کهکشان با آسمان تاریک یادآور شب های پرستاره است که به خاطر طرح و رنگ خاص خود یکی ازشناخته شده ترین گرانیت ها در کشورهای فعال در زمینه ساختمان و طراحی داخلی است.

بیش از ۲۵ سال است که کشور هند به بازاریابی و معرفی این گرانیت در پروژه های بزرگ در کشورهای همسایه و اروپایی پرداخته است. نتیجه ۲۵ سال تلاش حضور پر رنگ این گرانیت در بسیاری از نمایشگاه های کوچک و بزرگ در اقصی نقاط  دنیا برند شدن و شناخته شدن این سنگ را در سراسر دنیا رقم زده است.

این گرانیت با سه نام تجاری، گلگسی استار، گرانیت کهکشانی، بلک گلگسی در بازارهای جهانی حضور دارد و  بیش از ۳ میلیون تن آن در چند سال اخیر به بازارهای جهانی ارائه شده است.

گرانیت گلکسی با رنگ زمینه مشکی و طرح های نقطه ای طلایی رنگ که اکثرا از نوع ماده معدنی برونزیت هستند زیبایی منحصر به فردی دارد. معدن این سنگ در منطقه Chimmakurthi in Ongole قرار دارد.

گرانیت با وزن مخصوص بالا و کیفیت مناسب برای فراوری به صورت اسلب نیزجواب گوی نیاز بسیاری از پروژه های ساختمانی در دنیاست که انتظار می رود در سال ۲۰۱۷ کشورهای اروپایی درخواست بیشتری از این گرانیت ویژه داشته باشند.

  • فرید محمدی
۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

یک × دو =