گرانیت آرادون مکزیک رقیب گرانیت دیوریت ویتنام

گرانیت آرادون مکزیک رقیب گرانیت دیوریت ویتنام

کشور ویتنام یکی از تولید کنندگان اصلی سنگ دیوریت گرانیت می باشد که هم در بازار داخل و هم برای صادرات عرضه می شود. گرانیت آرادون هم رقیب گرانیت ویتنام است که به تازگی وارد بازار دنیا شده و تولید کننده اصلی آن کشور مکزیک است.

505
0
گررنیت جدید
گرانیت جدید

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، کشور ویتنام یکی از تولید کنندگان اصلی سنگ دیوریت گرانیت می باشد که هم در بازار داخل و هم برای صادرات عرضه می شود. دیوریت رنگ روشن که بزرگترین تولید کننده آن کشور ویتنام است در چند سال اخیر میزان تولید خود را به گونه قابل توجه بالا برده است. ویتنام از بزرگترین تولید کنندگان گرانیت روشن با دانه های تیره و خاکستری است که طرفداران زیادی در دنیا دارد. گرانیت آرادون هم رقیب گرانیت ویتنام است که به تازگی وارد بازار دنیا شده و تولید کننده اصلی آن کشور مکزیک است.

برای سنگ گرانیت آرادون بازاریابی مناسبی توسط شرکت های اروپایی صورت گرفته و میتوان گفت که این سنگ به زودی جایگاه خود را در دنیا به دست خواهد آورد. این نوع سنگ واقعا رقیب سرسختی برای گرانیت های موجود در بازار است. نقطه ضعف این سنگ در تک رنگ بودن آن است و نطقه قوت آن در طرح متفاوتش، که آن را از مابقی طرح ها متمایز ساخته است. این اولین بار است که در زمینه گرانیت سنگی با چنین  طرحی وارد بازار جهان می شود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

3 × سه =