کشورهای عربی شاهراه بازاریابی سنگ های ساختمانی

کشورهای عربی شاهراه بازاریابی سنگ های ساختمانی

681
0

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، تقریبا ۲۰ هتل بین المللی جدید در دبی در دست احداث است که برخی از آن ها در حال تکمیل شدن می باشد. بیشتر این هتل ها ۵ ستاره بوده و بهترین سنگ های ساختمانی دنیا در ساخت آنها مورد استفاده قرار گرفته است.

دبی را باید یکی از بزرگترین دستاورد های بشر در زمینه جذب توریسم بدانیم که این امر بیشترین تاثیر را در رونق اقتصادی این منطقه بر جای گذاشته است.

توسعه صنعت هتل سازی در ارتباط مستقیم با میزان سرمایه گذاری های خارجی و میزان توسعه صنعت توریسم در جهان است.

در بیشتر زمینه ها و صنایع مختلف، دبی یکی از شاهراهای اصلی دنیا به حساب می آید که این امر اشتیاق حضور کشورهای اروپایی برای حضور در این منطقه را دو چندان کرده است.

در حال حاضر کشورهایی همچون امارت متحده و کویت و همچنین قطر به بزرگترین نمایشگاه های سنگ دنیا مبدل شده اند و بسیاری از تولید کنندگان سنگ های ساختمانی با کمال میل محصولات خود را در کشورهای عربی به نمایش می گذارند.

کشورهای عربی فوق را از یک سو می توان رقیب جدی صنعت سنگ ایران دانست و از سوی دیگر همکار و توسعه دهنده صنعت سنگ ایران. چگونگی مواجه تجاری با این کشورها بستگی به قدرت تولید کنندگان و بازاریابان ایرانی دارد که با چه نوع نگرشی و با چه میزان قدرت تجاری از این موقعیت به وجود آمده استفاده کنند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

15 − سه =