فاضل: نمایشگاه سنگ تهران تجلی کار گروهی است

فاضل: نمایشگاه سنگ تهران تجلی کار گروهی است

مدیراجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ تهران: نمایشگاه تهران تجلی کار گروهی همه فعالان صنعت سنگ است و به غیر از ستاد اجرایی و انجمن سنگ ایران و شرکت روشان روز حدودا 60 نفر از فعالان صنعت سنگ ما را در برگزاری این نمایشگاه یاری می کنند.

261
0
کاوه فاضل
کاوه فاضل

کاوه فاضل مدیراجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ تهران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: در نمایشگاه امسال تهران حدودا دویست و ده شرکت حضور دارند که از این تعداد ۵۳ شرکت خارجی هستند و از کشورهای ایتالیا، اسپانیا، کره، ژاپن، ترکیه و چین در نمایشگاه حضور دارند.

وی افزود: تقریبا تمامی استانهایی که در صنعت سنگ فعال هستند از قبیل اصفهان، خراسان، فارس، محلات و تهران نیز در نمایشگاه حضور دارند. فضای نمایشگاه و تعداد شرکت کنندگان نسبت به سال گذشته دو برابر شده که این آمار و ارقام در مورد حضور شرکت خارجی تا سه برابر افزایش داشته است.

وی ادامه داد: برای حضور بازرگانان و هیات های تجاری و سفرای کشورهای مختلف نیز برنامه ریزی های منسجی انجام شده است به عنوان مثال تجار و بازرگانان و سفرای کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای cis و عراق که از مصرف کنندگان بزرگ صنعت سنگ هستند و بازارهای هدف این صنعت به شمار می روند نیز در نمایشگاه حضوری موثر خواهند داشت.

مدیر اجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ تهران تصریح کرد: با توجه به اینکه شهرداری های ایران در انجام پروژه های عمرانی نقش بسزایی دارند از تمامی شهرداران شهرهای بزرگ ایران و همین طور شهرداران مناطق مختلف تهران دعوت به عمل آمده تا در نمایشگاه شرکت و با فعالان صنعت سنگ جلسات رودررو برگزار کنند.

وی خاطر نشان کرد: علاوه بر برگزاری مسابقات فرهنگی صنعتی از قبیل مسابقات سنگ تراشی با قلم و چکش و انتخاب غرفه برتر برنامه ریزی کرده ایم تا مسابقه ای تحت عنوان «سودای سنگ» نیز برگزار کینم که در این مسابقه از نوآوران صنعت سنگ که در این زمینه ابداعات و نوآوری های خاص و منحصر به فرد داشته اند نیز تجلیل و به برگزیدگان جوایز ارزنده ای اهداء شود.

وی ادامه داد: با کمک مسئولان ذیربط سعی داریم رویکرد نمایشگاه تهران را به طور کلی عوض کنیم و نمایشگاه را به سمت و سویی ببریم که محلی باشد برای ارائه تکنولوژی ها و ابداعات جدید در صنعت سنگ و مخاطبان را با آخرین دستاوردهای روز دنیا که در این زمینه وجود دارد آشنا کنیم.

مدیراجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ تهران تاکید کرد: نمایشگاه تهران تجلی کار گروهی همه فعالان صنعت سنگ است و به غیر از ستاد اجرایی و انجمن سنگ ایران و شرکت روشان روز حدودا ۶۰ نفر از فعالان صنعت سنگ ما را در برگزاری این نمایشگاه یاری می کنند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید