کاربرد تراورتن سیلور در طراحی های داخلی

کاربرد تراورتن سیلور در طراحی های داخلی

در ایران تراورتن سیلور تکاب، کاشان و سیلور محلات از مشهورترین سنگ های موجود در نوع خود هستند که آوازه جهانی دارند.

395
0
تراورتن سیلور
تراورتن سیلور

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، تراورتن سیلور تیره یا روشن از جمله تراورتن های لوکسی می باشد که طی چند سال گذشته کشورهای اروپایی از جمله آلمان و ایتالیا از خریداران اصلی این نوع سنگ بوده اند. در ایران تراورتن سیلور تکاب، کاشان و سیلور محلات ازمشهورترین سنگ های موجود در نوع خود هستند که آوازه جهانی دارند. سیلور موج دار و سیلور بی موج با ترکیبی از رنگ روشن و تیره طرح بسیار لوکسی را در بین تراورتن های شناخته شده در دنیا دارد.

بیشتر دکوراسیون های داخلی که توسط سنگ تراورتن سیلور طراحی می شوند بیشتر برای قسمت رو میزی و تزئین دیواره ها و هچنین برای قسمت کف که به شکل بی موج فراوری می شوند انتخاب شده و ترکیب سایه روشن آن گزینه بسیار زیبایی است. این نوع سنگ برای طراحی داخلی بیشتر به صورت موج دار برش می خورد و در اندازه های مختلفی به کار می رود.

استفاده از مرمریت های روشن در کنار تراورتن سیلور از سلیقه های جالب طراحان اروپایی است. مرمریت های سفید، کرم و خاکستری هم خوانی بسیار خوبی با تراورتن سیلور دارند.

تراورتن سیلور بیشتر برای آشپزخانه، حمام، سونا، کف رستوران ها و نمای بیرونی خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد که بیشتر هم به صورت چرمی فراوری شده و بدون رزین مورد استفاده قرار می گیرد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

چهار × 4 =