چهارمین نمایشگاه تخصصی بین المللی معدن و صنایع معدنی کرمان افتتاح شد

چهارمین نمایشگاه تخصصی بین المللی معدن و صنایع معدنی کرمان افتتاح شد

چهارمین نمایشگاه تخصصی بین المللی معدن و صنایع معدنی با حضور 80 شرکت داخلی و خارجی تا 25 تیر در محل مجتمع بین المللی نمایشگاهی جنوبشرق دایر است. مجتمع نمایشگاهی بین المللی جنوبشرق در شمال غربی شهر کرمان و کیلومتر 10 بزرگراه کرمان - باغین قرار دارد.

304
0
چهارمین نمایشگاه تخصصی بین المللی معدن و صنایع معدنی در کرمان
چهارمین نمایشگاه تخصصی بین المللی معدن و صنایع معدنی در کرمان

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از ایرنا، نادعلی اسماعیلی رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران در آیین افتتاح چهارمین نمایشگاه تخصصی بین المللی معدن و صنایع معدنی در کرمان گفت: نخستین بند سیاست های ابلاغی رهبر معظم انقلاب اسلامی در رابطه با اقتصاد مقاومتی در مورد مزیت ها است و سرمایه گذاری معادن بهترین مزیت را دارد و خود معدن هم به نوعی تولید است.

نادعلی اسماعیلی تصریح کرد: معتقدم در بخش اقتصاد مقاومتی و توسعه کشور و با توجه به رکود در دنیا و افت قیمت مواد فلزی، معدن به نسبت بخش های دیگر پیشرو است و نقش خود را به خوبی انجام می دهد.

وی با بیان این که با توجه به توان معدنی استان کرمان باید بیشتر تلاش کنیم اظهار کرد: هر چند طی سال های اخیر، عملیات و نتایج خوبی داشتیم اما باید برای توسعه کشور درصدد توسعه اکتشاف عمقی، مواد معدنی عیار پایین، ذخیره های بزرگ و ایجاد زنجیره فرآوری باشیم.

رئیس سازمان نظام مهندسی معدن ایران اظهار کرد: ۷۰۰ نفر از ۳۸ هزار عضو سازمان نظام مهندسی معدن کشور مدرک دکترا، هشت هزار نفر کارشناسی ارشد و ۲۶ هزار نفر مدرک کارشناسی دارند که در سه رشته استخراج و اکتشاف، متالوژی استخراجی و نقشه برداری حدود ۱۰ هزار نفر تایید صلاحیت شده اند.

وی ادامه داد: ۳ درصد از اعضای تایید صلاحیت شده ارشد، ۱۰ درصد پایه یک، ۲۷ درصد پایه دو و ۶۰ درصد پایه سه هستند.

اسماعیلی تصریح کرد: سازمان نظام مهندسی استان کرمان با ۳ هزار نفر عضو و هزار نفر عضو تایید صلاحیت شده از نظر عملکرد جزو استان های خوب کشور است.

وی تاکید کرد: سازمان نظام مهندسی معدن به عنوان بازوی اجرایی و خدمتگذار در بخش معدن و در راستای اهداف دولت است.

آیین گشایش این نمایشگاه با حضور استاندار کرمان، جمعی از مسئولان و مدیران صنعت و معدن استان کرمان برگزار شد.
چهارمین نمایشگاه تخصصی بین المللی معدن و صنایع معدنی با حضور ۸۰ شرکت داخلی و خارجی تا ۲۵ تیر در محل مجتمع بین المللی نمایشگاهی جنوبشرق دایر است. مجتمع نمایشگاهی بین المللی جنوبشرق در شمال غربی شهر کرمان و کیلومتر ۱۰ بزرگراه کرمان – باغین قرار دارد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید