پژمان دزفولیان: تیراژه ماشین یک برند مردمی است

پژمان دزفولیان: تیراژه ماشین یک برند مردمی است

مسئول مهندسی فروش شرکت تیراژه ماشین: ماشین آلات این شرکت در مقایسه با سایر ماشین آلات موجود در ایران دارای عملکرد بالا، قدرت استحکام و دوام زیاد و در عین حال قیمت مناسب و کیفیت مطلوب می باشد.

306
0
پژمان دزفولیان
پژمان دزفولیان

پژمان دزفولیان مسئول مهندسی فروش شرکت تیراژه ماشین در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: از آنجا که بیش از ۲۵% بودجه پروژه های عمرانی صرف هزینه های مربوط به خرید ماشین آلات سنگین می شود به کارگیری ماشین آلات مناسب که از نظر تخصیص بودجه توجیه اقتصادی داشته باشد، به عنوان ابزاری قدرتمند برای رقابت پیمانکاران در عرصه ساخت و ساز شده است که در سرعت اجرای پروژه و سودآور بودن آن نقش بسیار مهم و حیاتی برای پیمانکاران دارد به گونه های که عدم خدمت رسانی مناسب ماشین آلات و یا استفاده از ماشین آلات فرسوده قدیمی می تواند باعث به تعویق افتادن پروژه از زمان بندی گردد.

وی افزود: شرکت تیراژه ماشین دارای نمایندگی انحصاری شرکت صاحب نام و معتبر lonking در حوزه راهسازی عمرانی و معدنی بوده که تولید داخلی این ماشین آلات را از سال ۱۳۸۶آغاز و در حال حاضر جزء تولید کنندگان در این صنعت می باشد.

وی تصریح کرد: ماشین آلات این شرکت در مقایسه با سایر ماشین آلات موجود در ایران دارای عملکرد بالا، قدرت استحکام و دوام زیاد و در عین حال قیمت مناسب و کیفیت مطلوب می باشد.

مسئول مهندسی فروش شرکت تیراژه ماشین گفت: قیمت دستگاه های ما یک سوم قیمت صفرکوماتسو یا کاترپیلا است. تیراژه ماشین یک برند مردمی است و برای مشتری بسیار مقرون به صرفه، کم اصطحلاک و در دسترس است . این شرکت ۲۷ نمایندگی در سراسر کشور دارد.

دزفولیان ادامه داد: ماشین آلات تولید شده در این شرکت مناسب و هماهنگ با وضعیت فیزیکی نقاط مختلف کشور از نظر آب و هوا، شرایط جغرافیایی و …بوده و برای پرسنل فنی وخریداران دوره های آموزشی در محل آموزشکده تیراژ درمشهد اجرا می نماید.

وی گفت: آموزش سرویس و نگهداری و بهره برداری صحیح از دستگاهها به صورت رایگان می باشد. مرکز آموزش تخصصی صنعت راهسازی با همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مشهد مقدس تاسیس شده که ظرفیت ۳۲۰ دانشجو در فضای ۱۵۰۰ متر کلاس درسی و ۳۰۰۰ متر سوله دروس عملی و آزمایشگاهی را دارا می باشد.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه طی چند سال گذشته بودجه های عمرانی از طرف دولت به اندازه کافی تخصیص داده نشده است. مدت دو سال است که پول بسیاری از پیمانکاران پرداخت نشده و دستگاههای این پیمانکاران فرسوده شده و چون نمی دانند کی پول دریافت می کنند می ترسند دستگاههای جدید بخرند.

وی ادامه داد: این شرکت تاکنون در بازاریابی و تبلیغات فعالیت های بسیار زیادی داشته است؛ به عنوان مثال این شرکت اسپانسر برنامه مردان آهنین بوده وهمین طوربه طورمرتب در روزنامه های مختلف تبلیغات درج می کند و به صورت مستمر و پی درپی در نمایشگاههای مربوطه داخلی و خارجی شرکت می کند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

شانزده − نه =