پرداخت تسهیلات به کارخانه سنگبری بشرویه

پرداخت تسهیلات به کارخانه سنگبری بشرویه

155
0
علی یزدانی
علی یزدانی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، علی یزدانی سه شنبه شب در بازدید از شهرک صنعتی شهرستان بشرویه بیان کرد: کمک به تولیدکنندگان در شهرک‌های صنعتی بایستی در دستور کار قرارگیرد.

وی افزود: بهتر است تولیدکنندگان ازدریافت وام با درصد سودهای بالا خودداری کنند چراکه بعدا در بازپرداخت های آن ها با مشکلاتی مواجه خواهند شد.

وی بیان کرد: باوجود اینکه گازرسانی به شهرک صنعتی بشرویه نیازمند حدود یک میلیارد تومان هزینه است اما در اسرع وقت مناقصه گازرسانی به شهرک صنعتی بشرویه را برگزار خواهیم کرد.

یزدانی همچنین در پاسخ به درخواست فرماندار شهرستان بشرویه در خصوص یکسال تنفس به تولیدکنندگان متقاضی درخواست سوله در شهرک صنعتی بشرویه گفت: تولیدکنندگان متقاضی درخواست سوله در شهرک صنعتی بایستی ابتدا پنج درصد هزینه سوله را پرداخت کرده و بعد از یکسال تنفس مابقی هزینه را در مدت ۴۸ ماه به صورت اقساطی پرداخت کنند.

وی افزود: امیداست با شرایط در نظر گرفته شده برای واگذاری سوله های شهرک صنعتی در بشرویه شاهد استقبال بیشتر سرمایه گذاران وتولیدکنندگان در این شهرستان باشیم.

یزدانی همچنین خواستار تشکیل جلسه فوری با حضور مسئولان استانی به‌منظور رفع موانع تولید وتسهیلات کارخانه شیر بشرویه شد.

معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران همچنین دستور تسریع در پرداخت تسهیلات به کارخانه سنگبری بشرویه را داد.

  • مهر
۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

هفت − 5 =