پایان تیر؛ آخرین مهلت ثبت نام برای دریافت تسهیلات

پایان تیر؛ آخرین مهلت ثبت نام برای دریافت تسهیلات

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران: واحدهای مشمول دریافت این تسهیلات حتی می‌توانند بانک عامل را هم خود مشخص کنند در غیر این صورت یک بانک عامل به آنها معرفی خواهد شد.

266
0
علی یزدانی
علی یزدانی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، علی یزدانی مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به اینکه در حال حاضر استانداری‌ها و خانه‌های صنعت هر استان مشغول ثبت نام واحدهای متقاضی دریافت تسهیلات برای بنگاه‌های تولیدی کوچک، متوسط و طرحهای نیمه‌تمام هستند، اظهار داشت: واحدهای تولیدی فقط تا پایان تیرماه امسال برای ثبت نام فرصت دارند.

وی با بیان اینکه براساس تصمیمات تعداد واحدهای تولیدی دریافت تسهیلات ۱۶هزار میلیاردی افزایش یافته است، افزود: قرار شده ۱۰ هزار و ۷۰۰ واحد تولیدی به‌همراه ۲ هزار طرح صنعتی برای اخذ این تسهیلات ثبت نام کنند.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران اضافه کرد: واحدهای مشمول دریافت این تسهیلات حتی می‌توانند بانک عامل را هم خود مشخص کنند در غیر این صورت یک بانک عامل به آنها معرفی خواهد شد. البته براساس برنامه ریزی‌ها سیستم بانکی هم یک ماه فرصت دارد تا اطلاعات فرد متقاضی را بررسی و نسبت به پرداخت این تسهیلات اقدام نماید.

یزدانی با اعلام اینکه این تسهیلات با همان نرخ مصوب شورای پول و اعتبار پرداخت می‌شود، گفت: البته قرار شده در راستای کاهش نرخ تسهیلات بانکی از طریق منابع کمکهای فنی و اعتباری و یا از محل تبصره ۱۴ قانون بودجه اقداماتی برای کمک به واحدهای تولیدی انجام شود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

یک × یک =