زائو: بازار هدف ما عراق، روسیه و لهستان است

زائو: بازار هدف ما عراق، روسیه و لهستان است

مدیر عامل شرکت چینی تجاری بین المللی دالین لیشی: کشور چین در زمینه تولید ماشین آلات سنگین و ماشین آلات فرآوری سنگ های ساختمانی پیشتاز بوده است و با توسعه طرح سرویس گرا و ارائه خدمات پس از فروش، موفق به صادرات به کشور های مختلفی شده که این رویه باعث رونق فعلی اقتصاد چین شده است.

264
0
WEIDONG ZHAO
WEIDONG ZHAO

وی دونگ زائو (WEIDONG ZHAO) مدیر عامل شرکت چینی تجاری بین المللی دالین لیشی (DALIAN LISHI INTERNATIONAL TRADING.,LTD) در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: در حال حاضر بازار داخلی چین دارای هرج و مرج  و آشفتگی است بنابراین بیشتر تمرکز خود را بر روی  صادرات به کشور  های همسایه گذشته ایم.

وی افزود: شرکت DALIAN LISHI INTERNATIONAL TRADING.,LTD کار خود را از تاریخ ۲۰۰۷٫۰۸٫۲۱ به صورت رسمی در زمینه تولید و فرآوری سنگ های ساختمانی و صادرات به  کشور های همسایه شروع کرده است.

وی ادامه داد: در چند سال اخیر بازار هدف ما کشور هایی همچون عراق، روسیه و لهستان بوده است. کشور چین در زمینه تولید ماشین آلات سنگین و ماشین آلات فرآوری سنگ های ساختمانی پیشتاز بوده است و با توسعه طرح سرویس گرا و ارائه خدمات پس از فروش، موفق به صادرات به کشور های مختلفی شده که این رویه باعث رونق فعلی اقتصاد چین شده است.

وی تصریح کرد: بازار چین در حال تحول و انقلابی نوین است همچنین بازار ایران در آینده ای نه چندان دور بازاری پویایی و فعال خواهد شد.

وی مهمترین دلیل موفقیت شرکت خود را بیشتر تمرکز روی  کشور های مصرف گرا همچون عراق و روسیه می داند و معتقد است کشور های CIS بازارهای هدف بسیار خوبی هستند.

وی دونگ زائو تاکید کرد: نمایشگاه بین المللی IRAN STONE EXPO 2016 میتواند فرصت بسیار مناسبی برای معرفی سنگ های ساختمانی لوکس به شمار آید.

calacatta-2
calacatta-2

balckmarble

calacatta
calacatta
۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید