هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان شیراز برگزار می‌شود

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان شیراز برگزار می‌شود

هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان ۱۰ تا ۱۴ خرداد ماه در شیراز برگزار می‌شود.

187
0
شیراز
شیراز

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان از ۱۰ خردادماه لغایت ۱۴ خردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس برپا می‌شود.

به گفته عبدالناصر اسکندری این نمایشگاه در ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۰ خردادماه افتتاح می‌شود و علاقمندان می‌توانند تا تاریخ ۱۴خردادماه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ از این نمایشگاه بازدید کنند.

مدیرعامل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان فارس تاکید کرد: در این نمایشگاه تولیدکنندگان و فعالان بخش ساختمان آخرین تولیدات، توانمندی‌ها و فناوری‌های صنعت ساختمان را از پی تا نما به نمایش می‌گذارند.

وی افزود: وجود ظرفیت‌های بی‌شمار اقتصادی در صنعت ساختمان و صنایع وابسته به آن گویای اهمیت برگزاری نمایشگاهای بزرگ و هدف‌گذاری جهت بهره‌برداری از این نمایشگاه‌هاست. این نمایشگاه به دنبال ایجاد فضا و بستر مناسب برای تعامل و ارتباط نزدیک بین تولیدکنندگان و فعالان حوزه صنعت ساختمان و متقاضیان کالا و خدمات در این زمینه است.

هفدهمین دوره این نمایشگاه از تاریخ ۴ تا ۶ خردادماه در شیراز برگزار شد که به گفته اسکندری شرکت‌های مختلف از سراسر کشور در قالب ۲۲۰ غرفه در آن حضور داشتند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید