هاشم قزل: رکود باعث به وجود آمدن رقابت منفی شده است

هاشم قزل: رکود باعث به وجود آمدن رقابت منفی شده است

مدیر عامل شرکت ستاره: رکود حاکم بر بازار تاثیر بسیار بدی روی کار ما گذاشته و کار ما به صورتی شده که فقط می توانیم هزینه های خود را پوشش دهیم.

168
0
هاشم قزل
هاشم قزل

هاشم قزل مدیرعامل شرکت ستاره ( گروه معماری ستاره ) در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: این شرکت در شمس آباد تهران واقع شده و فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳آغاز کرده است. این شرکت در تولید نمای رومی، تزئینات سنگ، مجسمه و گلدان فعالیت دارد و سنگ مورد نیاز خود را از معدن سبزوار نیشابور و مرمریت میمه تامین می کند.

وی افزود: در شهرک شمس آباد همه امکانات از قبیل آب، برق و تلفن وجود دارد ولی در ورودی شهرک و جایی که کارگاه ما قرار دارد متاسفانه بسیاری از این امکانات نیست، آب شهری نداریم و باید آب را خریداری کنیم و برای آن باید ماهیانه یک میلیون تومان هزینه کنیم.

وی ادامه داد: رکود حاکم بر بازار تاثیر بسیار بدی روی کار ما گذاشته و کار ما به صورتی شده که فقط می توانیم هزینه های خود را پوشش دهیم؛ رکود باعث به وجود آمدن رقابت منفی شده است. البته برخی افراد با سابقه که مدتها است در این کار فعال هستند مشتری بیشتری نسبت به ما دارند.

مدیرعامل شرکت ستاره تصریح کرد: برای اینکه کارخود را صادراتی کنیم باید نقدینگی بالایی داشته باشیم تا بتوانیم هزینه های مربوط به این کار را پوشش دهیم که متاسفانه در حال حاضر با توجه به کمبود نقدینگی این امکان برای ما وجود ندارد.

وی که از اهالی بندرترکمن است در توضیح اوضاع صنعت سنگ و معماری در بندر ترکمن گفت: در استان گلستان معدن نیست، در گرگان یک کارخانه سنگبری است که در زمینه فراوری سنگ فعالیت می کند، ساختمان هایی که در بندر ترکمن ساخته می شود فرق چندانی با ساختمان های تهران ندارد و در آنجا هم نماهای رومی کار می شود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید