هادی رضایی تشریح کرد: تنوع و تکثر معادن شرکت «درکاو»

هادی رضایی تشریح کرد: تنوع و تکثر معادن شرکت «درکاو»

کارشناس شرکت معدنی «درکاو»: مبنای کار ما فعالیت روی حوزه صادرات است و در همین راستا از دو سال پیش مذاکره با کشور چین را شروع و تا کنون برای مشتریان چینی چند پارت سنگ کوپ ارسال کرده ایم.

427
0
هادی رضایی
هادی رضایی

هادی رضایی کارشناس شرکت معدنی «درکاو» در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: شرکت معدنی «درکاو» در زمینه سنگ های تزئینی دارای سه پروانه بهره بردای است؛ معدن تراورتن شکلاتی سلطان سلیمان، تراورتن لیمویی قلعه سرخ و کوه بادری، گرانیت هلویی کرات تایباد.

وی افزود: این شرکت دو معدن درمنطقه سبزوار دارد به نام های مرمریت های کرم رنگ همایی و سنجرو که ذخائر آن بسیار بالا است. همچنین معدن مرمر نباتی و مرمریت قهوه ای در منطقه بجنورد است و معدن مرمریت کرم رنگ در منطقه جاجرم.

وی ادامه داد: کلیه پرسنلی که برای شرکت «درکاو» کار می کنند آموزش دیده هستند و هر کس در حوزه تخصص و تبحری که دارد فعالیت می کند. طبق برنامه ریزی های انجام شده چرخه اکتشاف، استخراج و فروش به طور کامل توسط متخصصان این شرکت انجام می شود.

کارشناس شرکت معدنی «درکاو» گفت: مبنای کار ما فعالیت روی حوزه صادرات است و در همین راستا از دو سال پیش مذاکره با کشور چین را شروع و تا کنون برای مشتریان چینی چند پارت سنگ کوپ ارسال کرده ایم.

وی تصریح کرد: تجار آلمانی و هلندی از معادن این شرکت بازدید کرده اند و همین طور گروهی از تجار و بازرگانان لهستانی، تا پس از رسیدن به نتیجه قطعی قراردادهای لازم را منعقد کنند.

وی گفت: تراورتن خراسان کیفیت تراورتن محلات و آذربایجان را ندارد ولی کیفیت سنگ های گرانیت و مرمریت استان خراسان بسیار خوب است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

بیست − 7 =