نگاهی به نمایشگاه سنگ STONE-TEC آلمان در سال ۲۰۱۵

نگاهی به نمایشگاه سنگ STONE-TEC آلمان در سال ۲۰۱۵

نمایشگاه بین المللی سنگ آلمان در سال ۲۰۱۵ از طراحی بسیار موفق آمیز برخوردار بوده است طوری که توانسته رقابت بسیار خوبی با نمایشگاه بین المللی سنگ ورونا ایجاد کند.

348
0
نمايشگاه سنگ المان
نمایشگاه سنگ المان

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، نمایشگاه بین المللی سنگ آلمان در سال ۲۰۱۵ از طراحی ریزی بسیار موفقیت آمیزی برخوردار بوده است طوری که توانسته رقابتی بسیار خوب با نمایشگاه بین المللی سنگ ورونا ایجاد کند. در مجموع ۴۴۶ شرکت کننده در این نمایشگاه حضور داشته اند که از این تعداد ۱۸۶ شرکت کننده از کشور آلمان و ۲۶۰ شرکت کننده از کشورهای دیگر بوده اند.

تعداد بازدید کنندگاه آلمانی ۱۱۶۱۴ نفر بوده و تعداد بازدید کننده خارجی ۳۵۴۷ نفر و در کل ۱۵۱۶۱ نفر از نمایشگاه دیدن کرده اند. مساحتی که نمایشگاه در آن برگزار شده برابر با ۳۱۷۰۰ متر مربع می باشد. ۷۷ درصد بازدید کنندگان از کشور آلمان بوده اند و ۲۳ درصد از کشور های دیگر.

در میان کشور های بازدید کننده ۱۰ کشور برتر اتریش، ایتالیا، هلند، سوئیس، لهستان، جمهوری چک، بلژیک، ترکیه، هند و فرانسه می باشند. در مجموع ۶۰ کشور به عنوان بازدید کننده در نمایشگاه حضور داشته اند، .۷ درصد بازدید کنندگان از آسیا بوده اند.

۹۳ درصد از بازدید کندگان از موقعیت های جدیدی که در ارتباط با نمایشگاه به وجود آمده راضی بوده اند. در خصوص شرکت کنندگان و غرفه داران آمار جالبی منتشر شده است. ۳۹ درصد از شرکت کننده به نمایش سنگ هایی در زمینه طراحی داخلی و خارجی پرداخته اند. ۲۵ درصد تولید کنندگان ماشین آلات سنگین ، الماسه و سیم های برش، و تولیدات صنایع امن مربوط به زمینه معدن و استخراج بوده اند. ۹۰ درصد شرکت کنندگان به هدف مد نظر خود در طول نمایشگاه آلمان دست یافته اند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

سه × 2 =