نمایشگاه CNR Expo 2016 استانبول ترکیه

نمایشگاه CNR Expo 2016 استانبول ترکیه

379
0

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، نمایشگاه CNR Expo 2016 استانبول ترکیه را می توان دومین نمایشگاه بین المللی سنگ ترکیه بعد از نمایشگاه سنگ ازمیر دانست که تمرکز خود را در زمینه سنگ های ساختمانی و تکنولوژی های نوین قرار داده و پیشرفت بسیار خوبی در ۱۲ دوره پیشین خود در زمینه کیفیت محصولات نمایشگاه، جذب شرکت کنندگان و افزایش بازدید کنندگان داشته که امسال نیز ۴۰۰ شرکت معتبر ترک و شرکت های خارجی همراه با ۳۰ هزار بازدید کننده را در خود جای خواهد داد.

استانبول Mermer را میتوان مرکز بسیار خوبی برای معرفی سنگ های ساختمانی در سطح جهانی دانست. کشور ترکیه از صادر کنندگان اصلی در زمینه سنگ های ساختمانی مخصوصا مرمریت است. شرکت Cnr Holding با در اختیار داشتن ۱۷ شرکت زیر مجموعه در زمینه برگزاری نمایشگاه و طراحی و امور بین المللی توانسته شرکت های بزرگ دنیا را در نمایشگاه جای دهد .

این شرکت در سال ۱۹۸۵ تاسیس شد و ۳۰۰ کارمند در زمینه امور برگزاری نمایشگاه دارد. برگزار سیمنار های بین المللی در زمینه فن آوری های نوین صنعت سنگ نیز از فعالیت های مهم این شرکت به حساب می آید. از آنجا که ترکیه  از بزرگترین و قدرتمند ترین کشورهای تولید مرمریت و سنگ های ساختمانی است می توان انتظار داشت شرکت های بین المللی از سرتا سر جهان در نمایشگاه در سال های آینده به سرمایه گذاری بپردازند.

fuar_alani

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید