نمایشگاه ورونا: سنگ های طبیعی با هزاران شمایل

نمایشگاه ورونا: سنگ های طبیعی با هزاران شمایل

177
0
lego-in-marmo
lego-in-marmo

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، امسال در نمایشگاه سنگ ورونا ایده های جدید و متفاوتی در زمینه سنگ های ساختمانی و هنر های معماری به نمایش گذاشته شد.

شعار «ورونا با هزاران شمایل» یکی از موضوعات مهم در این نمایشگاه در زمینه طراحی با سنگ های ساختمانی است که از طریق آن بسیاری از معماران دنیا  را به این امر تشویق می کنند. ساخت وسایل بازی خانه سازی و همچنین چرخ موتور سیکلت به سبک دنیای بچه ها توسط سنگ های ساختمانی از ایده های جالب در نمایشگاه بوده که می توان گفت نمایشگاه ورونا نیز به این موضوع اهمیت ویژه ای داده و توانسته به خوبی این طرح را در جامعه ایتالیا معرفی نماید.

شکست محدودیت های طراحی از اهداف این نمایشگاه بوده است. نمایش مجسمه های تراشیده شده و طراحی های جدید با سنگ های ساختمانی در میادین شهر ورونا از برنامه های ارزشمند نمایشگاه به حساب می آید که در سال ۲۰۱۵ نیز این امر تحقق یافت. امسال نیز این برنامه به خوبی اجرا شد و بسیاری از شهروندان ورونا با این طرح ها اشنا شده و ایده های جدید در سنگ های ساختمانی را در دنیای معماری مشاهده کرده اند که این خود از خدمات ویژه نمایشگاه ورونا به حساب می اید.

مجسمه
مجسمه

۲۰۱۶_۱۰_۰۳_۱۱-۵۵-۰۶

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

20 − 3 =