نمایشگاه صنعت ساختمان و انبوه سازان برگزار می شود

نمایشگاه صنعت ساختمان و انبوه سازان برگزار می شود

137
0

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، نمایشگاه مشترک صنعت ساختمان و انبوه سازان در مدرن‌ ترین سایت نمایشگاهی ایران برگزار می شود.

نمایشگاه مشترک صنعت ساختمان و انبوه‌سازان در فضایی بالغ بر بیست هزار متر مربع و در هشت گروه کالایی مختلف در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی شهر آفتاب که مدرن ‌ترین سایت نمایشگاهی ایران بشمار می‌رود از ۲ لغایت ۵ آبان‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

بازدید هئیت‌های مختلف تجاری داخلی و خارجی و همچنین بازدید گروهی انبوه‌سازان داخلی از نقاط قوت این نمایشگاه بشمار می‌رود.

مصالح پایه ساختمانی و سیستم‌های سازه‌ای، معماری و دکوراسیون داخلی، لوازم و تاسیسات مکانیکی ساختمان، لوازم و تاسیسات برقی و الکترونیکی وامنیتی، آسانسور، پله برقی، بالابر و نقاله و نیز ابزار، لوازم و ماشین آلات کارگاهی، خدمات مهندسی و حرفه‌ای، بازار و سرمایه و همچنین تشکل‌های حرفه‌ای، آموزش، انتشارات و تبلیغات ازجمله گروه کالاهایی هستند که در این نمایشگاه در معرض دید و بازدید متخصصین قرار خواهد گرفت.

با توجه به پایین آمدن سودهای بانکی، کارشناسان پیش بینی می‌ کنند در آینده ای نزدیک بازار مسکن رونق دوباره‌ای بیابد و انتظار می‌رود استقبال ازاین نمایشگاه چشمگیر باشد.

صاحبان صنایع مرتبط و علاقه ‌مندان به شرکت در این نمایشگاه می‌توانند از طریق دبیرخانه نمایشگاه اعلام آمادگی خود را جهت ثبت‌نام اعلام فرمایند. شماره تماس دبیرخانه نمایشگاه مشترک صنعت ساختمان و انبوه‌سازان:۰۹۳۵۸۲۱۵۲۲۰

 

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

9 + 17 =