نمایشگاه سنگ جاکارتا؛ ۱۲ الی۱۶ اردیبهشت ۹۷

نمایشگاه سنگ جاکارتا؛ ۱۲ الی۱۶ اردیبهشت ۹۷

203
0
Consuming-class
Consuming-class

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، افزایش جمعیت جاکارتا در سالهای اخیر بزرگترین عامل رشد صنعت ساختمان اندونزی است. در سال ۲۰۱۵ اندونزی چهارمین کشور پرجمعیت دنیا معرفی شده که این مساله رونق کسب وکار را در این کشور رقم زده است.افزایش تقاضا ارتباط مستقیمی با افزایش جمعیت در جامعه دارد. کشور اندونزی به پایتختی جاکارتا با جمعیتی بیش از ۲۶۱ میلیون نفر از مراکز پر رونق در قاره آسیا به شمار می آید.

نمایشگاه بین المللی سنگ های تزئینی جاکارتا فضای رقابتی و تجاری بسیار قدرتمندی در منطقه و قاره آسیا ایجاد کرده است. ترکیه، هند و چین از کشورهای فعال در این نمایشگاه به شمار می آیند. نمایشگاه بین المللی World stone تنها نمایشگاه بین المللی کشور اندونزی در زمینه سنگ های تزئینی است. این رویداد آخرین فن آوری ها و محصولات مرتبط با صنعت سنگ را درمعرض نمایش می گذارد.

دعوت از شرکت های بین المللی پیشرو در صنعت سنگ های تزئینی و معرفی آنها به صنعت ساختمان این کشور موقعیت تجارت بسیار خوبی را برای تولید کنندگان کشورهای مختلف رقم زده است.

کشور اندونزی در حال حاضر شانزدهمین اقتصاد پویای دنیاست. این کشور چهارمین کشور پرجمعیت جهان است و  ۵۵ میلیون نیروی کارو دانش آموخته دارد. اندونزی با تکیه بر طرح های پیشرفت اجتماعی تدوین شده، تا سال ۲۰۳۰ هفتمین اقتصاد دنیا خواهد شد.

Asia-stone-logo
Asia-stone-logo
Asia-stone-logo
Asia-stone-logo
۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

20 − 5 =