نمایشگاه سنگ ایران بزرگترین بازار خرید و فروش سنگ کوپ

نمایشگاه سنگ ایران بزرگترین بازار خرید و فروش سنگ کوپ

250
0
حسین پورحسنی
حسین پورحسنی

حسین پورحسنی رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: در سال گذشته تقریبا تمامی سنگ های کوپ موجود در نمایشگاه به فروش رفت و تمامی معدندارانی که سنگ خود را در این نمایشگاه عرضه کرده بودند از میزان بازدیدها و خرید سنگ ها رضایت کامل داشتند.

وی افزود: نمایشگاه سنگ ایران با توجه به فضاهای بسیار مناسبی که برای عرضه و نمایش سنگ کوپ فراهم کرده یکی از بهترین فرصت ها برای خرید و فروش سنگ کوپ است. بسیاری از معدندارانی که فعالیت خود را به تازگی شروع کرده اند و سنگ معدنشان ناشناخته است می توانند با عرضه سنگ خود در این نمایشگاه بسترهای لازم برای معرفی سنگ خود را فراهم کنند. عرضه سنگ های کوپ جدید در کنار سنگ های کوپ معادن شناخته شده و قدیمی فرصتی بسیارمناسب را برای خریداران ایجاد خواهد کرد.

وی تصریح کرد: دهمین نمایشگاه سنگ ایران از ۲۵ الی ۲۸ مهرماه سال ۱۳۹۶ در شهرستان محلات، شهرنیم ور برگزار خواهد شد. زمان بازدید از این نمایشگاه از ساعت ۱۱ الی ۲۰ خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: برای برگزاری دهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در نظر داریم یک سوله جدید به مساحت ۶۰۰۰متر را به فضای نمایشگاه اضافه کنیم، ساخت این سوله آغاز شده و هم اکنون کارگران و مهندسان به صورت شبانه روزی مشغول کار هستند تا این سوله را برای برگزاری نمایشگاه دهم آماده کنند، طبق برنامه ریزی های انجام شده ساخت این سوله تا اول مهرماه به پایان خواهد رسید.

وی گفت: دهمین نمایشگاه سنگ ایران در چهار بخش اکتشاف، استخراج، فرآوری و صادرات برگزار می‌شود و در آن کارخانجات سنگبری، معادن سنگ، سازندگان ماشین آلات معدن و حفاری و فرآوری سنگ، تولید کنندگان ابزارآلات فرآوری معدن و صادرکنندگان و وارد کنندگان حضور خواهند داشت. پیش بینی می شود حضور فعالان صنعت سنگ در این دوره از نمایشگاه سی درصد افزایش داشته باشد.

وی تصریح کرد: با توجه به افزایش تعداد بازدیدکنندگان و غرفه داران در دهمین نمایشگاه سنگ ایران، تمامی دست اندرکاران نمایشگاه ازهم اکنون در تلاشند تا بسترهای رفاهی لازم را برای مهمانان آماده کنند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

پانزده + 14 =