نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در مشهد گشایش یافت

نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان در مشهد گشایش یافت

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، معماری و عمران، سرمایشی و گرمایشی عصر دوشنبه در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد گشایش یافت.

270
0
محمدجواد حمید
محمدجواد حمید

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از ایرنا، محمدجواد حمید مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: در این نمایشگاه ۳۰۰ شرکت داخلی و خارجی آخرین دستاوردهای خود را در زمینه معماری ساختمان، ملزومات ساختمانی و سامانه های گرمایشی و سرمایشی به همراه آخرین فناوریهای به کاررفته این صنعت در معرض نمایش گذاشته اند.

وی افزود: شرکتهای داخلی از استانهای خراسان رضوی، خراسان جنوبی، فارس، اصفهان، زنجان، قزوین، البرز، مازندران، گرگان، کرمانشاه، خوزستان و کرمان در این نمایشگاه حضور دارند.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه شرکتهای خارجی نیز به صورت مستقیم از کشورهای ترکیه، چین، ژاپن، انگلیس، تایوان، هند، اسپانیا، دانمارک، روسیه، هلند و بلاروس حضور یافته اند تا ضمن ارائه محصولات خود در زمینه فناوری صنعت ساختمان به تقویت تبادل دانش و ارتباط کمک کنند.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه بین المللی مشهد گفت: در این چهارچوب هزار و ۲۷۶ غرفه، ۲۲ هزار فضای مسقف و ۶ هزار فضای باز نمایشگاهی اختصاص یافته است.

وی افزود: سالن های بهار، ابوسعید، عطار، مولوی، انوری و فردوسی در نمایشگاه بین المللی مشهد به اضافه بخشی از فضای محوطه به این شرکتها اختصاص دارد.

او ادامه داد: امسال به دلیل استقبال مطلوب شرکتهای داخلی و خارجی از نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، فضای نمایشگاهی آن ۱۱ درصد نسبت به دوره پیش افزایش مساحت دارد.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، معماری و عمران، سرمایشی و گرمایشی تا ۲۵ تیرماه از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در محل دائمی نمایشگاه بین المللی مشهد پذیرای عموم علاقه مندان است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

نوزده + سیزده =