نمایشگاه بین المللی سنگ ورونا Marmomacc در راه است

نمایشگاه بین المللی سنگ ورونا Marmomacc در راه است

برای اولین بار ۱۶۵۰ شرکت کننده و غرفه دار از کشور های مختلف در نمایشگاه حضور خواهند داشت. این نمایشگاه با همکاری نمایندگان تجاری و هیئت Confindustria Marmomacchine به همراه بزرگترین گروه های معماری شروع به کار خواهد کرد.

232
0
marmomacc
marmomacc

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، پنجاه و یکمین دوره نمایشگاه بین المللی سنگ ایتالیا- ورونا Marmomacc  از ۲۸ سپتامبر تا اول اکتبر در سال ۲۰۱۶ شروع به کار خواهد کرد. در این دوره از نمایشگاه تفاوت های چشم گیری را شاهد خواهیم بود که  در نوع خود و در سطح بین الملل مهم ترین رویداد اختصاص داده شده به سنگ طبیعی ، فن آوری، طراحی و آموزش های حرفه ای در زمینه صنعت سنگ های ساختمانی است.

برای اولین بار ۱۶۵۰ شرکت کننده و غرفه دار از کشور های مختلف در نمایشگاه حضور خواهند داشت. این نمایشگاه با همکاری نمایندگان تجاری و هیئت Confindustria Marmomacchine  به همراه بزرگترین گروه های معماری شروع به کار خواهد کرد.

این نمایشگاه با رویکردی جدید در زمینه ایجاد بازار نو در زمینه سنگ های ساختمانی و صنایع وابسته پایه خود را طرح ریزی کرده است که به نوبه خود رویداد بسیار بزرگی در جامعه جهانی به حساب می آید و به صورت زنجیره وار فرصت های تجاری بسیاری را مخصوصا در کشور های اروپایی رقم خواهد زد.

می توان گفت نمایشگاه ورونا در طی ۵۱ سال فعالیت بزرگترین معرف صنعت سنگ های ساختمانی در دنیا محسوب می شود که در این مدت بیشتر بر نکنولوژی های روز دنیا برای فراوری های استاندارد تمرکز داشته  و امسال نیز کارگاه های آموزشی خود را حرفه ای تر برگزار خواهد کرد.

نمایشگاه ورونا در سال ۲۰۱۶ پای خود را به نیم قرن دوم فعالیت خود باز کرده و امید می رود این روند هر ساله با موفقیت های بیشتری همراه باشد. امسال مساحت نمایشگاه ۸۰ هزار متر مربع خواهد بود که نسبت به سال ۲۰۱۵ ، ۴ درصد افزایش داشته که این خود نشان از پیشرفت این نمایشگاه در چند سال اخیر بوده است.

میتوان گفت در نمایشگاه امسال  ۱۰ درصد رشد را در جذب غرفه داران شاهد خواهیم بود و از ۵۳ کشور دنیا در این نمایشگاه حضور خواهند داشت. کشور افعانستان و اندونزی و آنگولا نیز دوباره به این نمایشگاه بازگشته اند.

به گفته رئیس اجرایی نمایشگاه ورونا Maurizio Danese امسال نمایشگاه ورنا نقطه عطفی برای معرفی ارزش واقعی سنگ های ساختمانی دنیا به حساب می اید. نمایشگاه رونا را می توان پلت فرمی برای تبلیغات سنگ در سطحی وسیع و جهانی در نظر گرفت. نمایشگاه بین المللی Marmomacc بزرگترین پتانسیل را در سطح جهان ، و بزرگترین بازار را در زمینه صنعت سنگ های ساختمانی در طی ۵۱ سال گذشته به وجود آورده است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید