نمایشگاه بین المللی سنگ های ساختمانی کانادا STONEX 2017

نمایشگاه بین المللی سنگ های ساختمانی کانادا STONEX 2017

با رشد چشم گیر بازار مصرفی سنگ های ساختمانی در کانادا بخش (TTMAC) شروع به همکاری با نمایشگاه کرده و با ادغام این دو بخش بزرگ بزرگترین نمایشگاه بین المللی سنگ کانادا در حال شکل گیری و طرح ریزی می باشد.

439
0
نمایشگاه بین المللی سنگ های ساختمانی کانادا
نمایشگاه بین المللی سنگ های ساختمانی کانادا

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، نمایشگاه بین المللی سنگ STONEX Canada با چشم اندازی نوین به صنعت سنگ و ساختمان نمایشگاه خود را در سال ۲۰۱۷ برگزار خواهد کرد. طرح همکاری دو بخش مهم (Informa Canada) و (TTMAC) برای راه اندازی  نمایشگاه بین المللی (TISE) به اتمام رسیده است.

در ۱۵ ژانویه سال ۲۰۱۵ بخش Informa Canada با افتخار نمایشگاه سنگ را در سطحی بین المللی راه اندازی کرده و در ۲۰ تا ۲۲ ژانویه سال ۲۰۱۶ نیز با انجمن سنگ ساختمانی، کاشی سرامیک کانادا همکاری داشته است.

با رشد چشم گیر بازار مصرفی سنگ های ساختمانی در کانادا بخش (TTMAC) شروع به همکاری با نمایشگاه کرده و با ادغام این دو بخش بزرگ بزرگترین نمایشگاه بین المللی سنگ کانادا در حال شکل گیری و طرح ریزی می باشد. این رویداد بزرگ در زمینه انقلاب سنگ های ساختمانی و تکنولوژی های روز دنیا تمرکز خواهد کرد.

این نمایشگاه از ۱۷ تا ۱۹ می سال ۲۰۱۷ در مرکز برگزاری نمایشگاه های بین المللی  تورنتو برگزار خواهد شد. نمایشگاه بین المللی سنگ STONEX Canada مکانی مناسب و ایده آل برای برقراری ارتباط و مبادله اطلاعات و بازار یابی برای تولید کنندگان سنگ های ساختمانی صنایع مربوط خواهد بود.

نمایشگاه بین المللی سنگ STONEX Canada شامل محصولات و خدماتی در زمینه: سنگ های ساختمانی، کاشی، سرامیک، تجهیزات و ماشین آلات، طراحی های داخلی و آشپزخانه خواهد بود. این رویداد موقیعت های جدیدی را در زمینه سود آوری و شناخت بازار و طراحی های جدید  شبکه ای با رویداد و روابط و پویایی بیشتر در بازار مصالح ساختمانی ایجاد خواهد کرد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید