نمایشگاه بین المللی سنگ ماروک

نمایشگاه بین المللی سنگ ماروک

نمایشگاه بین المللی سنگ ماروک واقع در منطقه کازابلانکا یکی از چندین نمایشگاه بین المللی سنگ می باشد که با هماهنگی شرکت برگزار کننده پیرامید هر ساله محصولات جدید در زمینه تکنولوزی های روز دنیا را معرفی می نماید.

355
0

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، نمایشگاه بین المللی سنگ ماروک واقع در منطقه کازابلانکا یکی از چندین نمایشگاه بین المللی سنگ دنیا است که با هماهنگی شرکت برگزار کننده پیرامید هر ساله محصولات جدید در زمینه تکنولوزی های روز دنیا را معرفی می نماید. مراکش یکی از بزرگترین برگزار کنندگان نمایشگاه های بین المللی در زمینه سنگ های ساختمانی می باشد.  این نمایشگاه با تجربه ۲۲ ساله خود توانسته توانمندی های زیادی در این زمینه به دنیا ارائه کند.

نمایشگاه آینده سنگ ماروک برای سال ۲۰۱۷ در حال آماده سازی است. تاریخ دقیق نمایشگاه سال آینده در ۱۹-۲۰-۲۱ January 2017است.

مراکش کشور با آب هوای خوب دریای مدیترانه یکی از مناطق  تجارتی مهم در منطقه است از این رو بسیاری از کشور های مختلف دنیا به این منطقه تجاری سفر می کنند و در نمایشگاه هایی که در زمینه سنگ های ساختمانی برگزار می شود شرکت می کنند.

بندر تجاری در کازابلانکا یکی از بنادر مهم در این منطقه است که بسیاری از انتقالات صادارتی و وارداتی در این منطقه شکل می گیرند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

نه + چهارده =