نمایشگاه بین المللی سنگ اصفهان افتتاح شد

نمایشگاه بین المللی سنگ اصفهان افتتاح شد

در اين نمايشگاه 91 شركت داخلي و 19 شركت خارجي حضور دارند و محصولات و آخرين دستاوردهاي خود در زمينه صنايع سنگي، معدني و صنايع وابسته به آن را به نمايش گذاشته اند.

280
0
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته اصفهان
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته اصفهان

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از ایرنا، در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته اصفهان ۹۱ شرکت داخلی و ۱۹ شرکت خارجی حضور دارند و محصولات و آخرین دستاوردهای خود در زمینه صنایع سنگی، معدنی و صنایع وابسته به آن را به نمایش گذاشته اند.

این نمایشگاه در فضایی به مساحت ۹ هزار مترمربع شامل سه هزار و ۸۸۳ مترمربع فضای مفید سرپوشیده و ۴۰۰ مترمربع فضای باز برپا شده است.

شرکت کننده های داخلی از استان های تهران، البرز، زنجان، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، خراسان رضوی، فارس، قم و شرکت های خارجی از کشورهای چین، ترکیه و هند و نمایندگانی از شرکت های ایتالیا، روسیه، ترکیه و آلمان در نمایشگاه بین المللی سنگ ، معادن و صنایع وابسته در استان اصفهان حضور دارند.

همچنین پاویون کشور چین محصولات خود را در زمینه تجهیزات فرآوری سنگ، ابزار الماسه و تیغه های برش عرضه کرده است.

همچنین نشریه هندی استون پانوراما و یک شرکت از کشور ترکیه در زمینه ماشین آلات سنگبری مشارکت دارند.

مشارکت کنندگان داخلی این نمایشگاه نیز در زمینه های فرآوری انواع سنگ های ساختمانی، انواع بلوک های سنگ خام و معادن سنگ، تجهیزات و ماشین آلات برش و فرآوری سنگ ساختمانی، تجهیزات و ماشین آلات استخراج و حفاری معادن، عملیات فرآوری، برش، طراحی و بازسازی نمای ساختمانی و خدمات و صنایع وابسته، خدمات و محصولات خود را ارائه می کنند.

این نمایشگاه به مدت چهار روز ادامه دارد و علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۶ تا ۲۲ از این نمایشگاه واقع در جوار ‘ پل شهرستان ‘ در خیابان مشتاق اصفهان دیدن کنند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

11 − 3 =