نقش سنگ اونیکس در تحول دکوراسیون خانه های مدرن

نقش سنگ اونیکس در تحول دکوراسیون خانه های مدرن

سنگ مرمر و یا اونیکس از جمله سنگ های بسیار رنگی است که کاربرد بسیار زیادی در طراحی داخلی خانه و رنگ آمیزی و ترکیب رنگ ها دارد.

487
1
انیکس
انیکس

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، طراحی داخلی خانه های مدرن تاکنون با تغییرات بسیار خاص و ویژه ای روبرو بوده است و دنیای مدرن این طراحی ها را متحول ساخته است. رنگ ها بسیار تاثیر گذارند و برای زندگی انسان یک فضای خاص تعریف می کنند. خانه های مدرن امروزی انسان را در حصار خود گرفته و تمامی اشیاء را در خود جای داده اند از این رو رنگ ها در طراحی خانه ها بسیار حائز اهمیت می باشند.

هنگامی که رنگ با نور ترکیب می شود میتواند زیبایی دلربایی در افراد به وجود آورد. هر انسانی رنگی را می پسندد و بر حسب شخصیت و علاقه خود با رنگی خاص خو می گیرد و ارتباط نزدیکی با آن ایجاد می کند.

حال مایل هستم تا دنیای جدید را به شما معرفی کنم که رنگ ها را طوری دیگر در مبحث دکوراسیون داخلی و طراحی داخلی به کار می گیرد. سنگ هایی با قدرت عبور دادن نور و رنگ های جذاب میتوانند خانه شما را رویایی کنند کافیست آنها را به خوبی بشناسیم و به درستی استفاده کنیم تا طراحی خانه جلوه ای جدید به خود بگیرد.

سنگ مرمر و یا اونیکس از جمله سنگ های بسیار رنگی است که کاربرد بسیار زیادی در طراحی داخلی خانه و رنگ آمیزی و ترکیب رنگ ها دارد. در تصویر پایین میتوایند اونیکس به رنگ سبز روشن با طرح رگه دار را مشاهده کنید که به صورت اسلب فرآوری شده و یکی از زیبا ترین سنگ های مرمر موجود در ایران است که از معادن غرب کشور استخراج شده و بعد از مراحل فرآوری با تکنولوژی روز ایتالیا این محصول در اختیار معماران و طراحان قرار می گیرد. این سنگ زیبایی منحصر به فردی داشته و میتوان با آن تحولی در طراحی داخی خانه به وجود آورد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید

16 + 4 =