کیفیت دستگاههای ایرانی برابر با دستگاههای خارجی

کیفیت دستگاههای ایرانی برابر با دستگاههای خارجی

معاونت فروش شرکت رادوکس: مشابه این دستگاه در کشورهای دیگر و مخصوصا در کشور ایتالیا تولید می شود اما دستگاه هایی که در ایران تولید می شود مزیت های زیادی نسبت به دستگاههای خارجی دارد.

337
0
نسترن جهانبخش
نسترن جهانبخش

نسترن جهانبخش معاونت فروش شرکت رادوکس در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: شرکت رادوکس تولید کننده دستگاههای برش cnc و اتوماسیون رباتیک است و کارگاه تولید این شرکت در قلعه حسن خان واقع شده است.

وی افزود: شرکت رادوکس ۱۵ تیپ محصول مختلف دارد و تاکنون در این زمینه چهار مورد ثبت اختراع داشته است. از ۱۵ محصولی که این شرکت تولید می کند دو دستگاه مربوط به صنعت سنگ است و در این صنعت می توان از آن استفاده کرد.

وی تصریح کرد: «واترجت برش با آب» و «دستگاه فرز فرم سنگ» دستگاههایی هستند که در صنعت سنگ کاربرد دارند. قیمت یک نوع «واترجت برش با آب» ۲۶۵ میلیون تومان است و نوع دیگر آن ۳۹۸ میلیون تومان قیمت دارد.

معاونت فروش شرکت رادوکس گفت: دستگاه «فرزفرم سنگ» نیز در سه ابعاد مختلف عرضه می شود که بزرگترین آن ۲*۴است و به قیمت ۱۶۵ میلیون تومان عرضه می شود. در یک سال گذشته اوضاع فروش بهتر شده است.

وی ادامه داد: مشابه این دستگاه در کشورهای دیگر و مخصوصا در کشور ایتالیا تولید می شود اما دستگاه هایی که در ایران تولید می شود مزیت های زیادی نسبت به دستگاههای خارجی دارد.

وی خاطر نشان کرد: قیمت دستگاههای ایرانی یک چهارم دستگاههای ایتالیایی است و کیفیت برش هر دو دستگاه یکی است به عنوان مثال هر دو دستگاه برش را با یک دهم میلیمتر خطا انجام می دهند. همچنین خدمات پس از فروشی که توسط ما ارائه می شود بسیار بیشتر و با کیفیت تر از شرکت های خارجی است.

وی گفت: مهمترین مشکل ما این است که خیلی از صنعتگران دستگاه «واتر جت» را نمی شناسند و از سرعت برش آن اطلاع ندارند؛ ما برای شناساندن محصول خود در همه نمایشگاهها شرکت می کنیم اما روند شناساندن محصول به مشتری کمی طولانی است و باید وقت زیادی برای این مساله گذاشت.

وی یادآور شد: به دلیل رکود حاکم بر بازار برخی همکاران برای اینکه بتوانند به تولید خود ادامه دهند قیمتشان را خیلی پایین آورده اند که این مساله بسیار آسیب زننده است.

وی تاکید کرد: متاسفانه برخی شرکت های بزرگ و یا برخی شرکت های دولتی نیز ترجیح می دهند که محصول مورد نیاز خود را از خارج خرید کنند.

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

5 − 2 =