مولایی: با موضوع «صنعت سنگ» فیلم تولید شود

مولایی: با موضوع «صنعت سنگ» فیلم تولید شود

129
0

محمدحسین مولایی مدیرعامل کارخانه سنگبری توحید در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: فعالیت خود را در حوزه صنعت سنگ از سال ۱۳۸۵ در محمود آباد (اصفهان) آغاز کردم.

وی در ادامه گفت: یکی از بزرگترین مشکلات ما در حوزه صنعت سنگ هزینه بالای حمل و نقل است. قیمت سنگ کوپ هم هر چند وقت یک بار افزایش می یابد که این دو مساله تاثیر بسیار زیادی روی افزایش قیمت سنگ فراوری شده دارد. این در حالی است که در بازارهای فعلی ما نیازمند کاهش قیمت ها هستیم.

مدیرعامل کارخانه سنگبری توحید افزود: حضور در نمایشگاه های بین المللی بسترهای لازم برای ارتباط مستقیم واحدهای تولیدی با مشتری و افراد متخصص را فراهم می کند و تولیدکنندگان می توانند در این فضا از نزدیک با نظرات مختلف آشنا شوند. حضور در نمایشگاه برای برند سازی مجموعه ها بسیار مفید است.

وی خاطرنشان کرد: علیرغم اینکه افراد بسیار زیادی در صنعت سنگ ایران فعالیت می کنند و این صنعت یکی از مهمترین صنایع ایران است تاکنون هیچ فیلم سینمایی یا سریال با موضوع سنگ تولید نشده است. امیدوارم که مسئولان صدا و سیما به این صنعت توجه کنند و در این باره فیلم یا سریال تولید کنند.

 

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

8 + 11 =