مهرداد حسین زاده:شرکت های برتر ایران شناسایی و تشویق شوند

مهرداد حسین زاده:شرکت های برتر ایران شناسایی و تشویق شوند

تکنسین شرکت BM و مسئول فروش ماشین آلات بریتون: مشکلی که این چند سال اخیر گریبان گیر صنف سنگ و صنایع وابسته و همچنین معدنداران شده مساله بانک ها و گشایش اعتبار ها می باشد. متاسفانه برخی بانک ها همکاری لازم را با ما ندارند که این مشکل خلل های فراوانی را به ما وارد کرده است.

279
0
مهرداد حسین زاده
مهرداد حسین زاده

مهرداد حسین زاده تکنسین شرکت BM و مسئول فروش ماشین آلات برتون در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: شرکت برتون قدمتی هفتاد ساله دارد که بنده حدود هفت سال است که در این شرکت مشغول به کار هستم. شرکت برتون تولید کننده ماشین آلات فرآوری سنگ طبیعی و مصنوعی می باشد.

وی در ادامه گفت: حدود شش کارخانه در ایران داریم که خط کامل تولید این کارخانه جات مختص به شرکت برتون می باشد. شرکت برتون نامی معتبر و برندی درجه یک  با قدمتی هفتاد ساله، که در دنیا شناخته شده است.

حسین زاده افزود: شرکت برتون ۷۰۵ نفر پرسنل دارد که حدود ۵۰ الی ۶۰ نفر از این پرسنل سالانه به روز رسانی می شوند و دو محصول جدید ارائه می دهند.

مسئول فروش ماشین آلات برتون گفت: مشکلی که این چند سال اخیر گریبان گیر صنف سنگ و صنایع وابسته و همچنین معدنداران شده مساله بانک ها و گشایش اعتبار ها می باشد. متاسفانه برخی بانک ها همکاری لازم را با ما ندارند که این مشکل خلل های فراوانی را به ما وارد کرده است.

وی خاطر نشان کرد: لازم است شرکت های برتر موجود در ایران از طرف دولت شناسایی و حمایت شوند اگر این کار توسط دولت انجام پذیرد احتمال اینکه بانک ها همکاری های لازم را با ما داشته باشند بسیار زیاد است.

تکنسین شرکت BM ادامه داد: برای انجام صادرات و رشد و توسعه آن بازرگانان خوب و خبره به اندازه کافی در ایران وجود ندارد. اگر در کار خود حرفه ای شویم و همچنین بازرگانان خبره وارد کار شوند متعاقبا میتوانیم صادرات را به بهترین نحو انجام دهیم، طوریکه با نوسان قیمت  صنعت سنگ دچار مشکل نشود و لطمه ای نخورد.

مهرداد حسین زاده افزود: اگر گروهی کار کردن در ایران ترویج یابد مسلما اوضاع بهتر از حال حاضر می شود. همکاری بازرگانان در کنار تولید کنندگان اثرات بسیار خوبی بر جای خواهد گذاشت.

۵+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید