مهران نجفی تشریح کرد: توانایی های ویژه محصولات زرین کوپال پویا

مهران نجفی تشریح کرد: توانایی های ویژه محصولات زرین کوپال پویا

کارشناس فنی شرکت زرین کوپال پویا: شرکت زرین کوپال پویا تلاش می کند تا علاوه بر خدمات پس از فروش مناسب با کاهش قیمت محصول در کنار کیفیت مطلوب و همچنین با ارائه تضمین های حقوقی قابل قبول همواره رضایت مشتریان را جلب کند.

365
0
مهران نجفی
مهران نجفی

مهران نجفی کارشناس فنی شرکت زرین کوپال پویا در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: مینی لودرهای تولیدی این شرکت با قدرت زیاد ولی در ابعاد کوچک قدرت مانورحرکتی بسیار بالایی را دارا می باشند.

وی افزود: با توجه به طراح های ویژه به کاررفته در این مینی لودرها، ضمن راهبردی و کنترل ساده، این ماشین ها قادر خواهند بود حتی به صوت درجا دور خود بچرخند.

وی ادامه داد: این امرموجب خواهد شد تا این مینی لودرها بتوانند در شرایط گوناگونی مثل فضاهای کم، معابربایک با سقف کوتاه،تونل، معادن، زمینهای نرم و باتلاقی و حتی بر روی کشتی کاربرد داشته باشند.

کارشناس فنی شرکت زرین کوپال پویا گفت: از دیگر ویژگی های این مینی لودرها امکان نصب تجهیزات جانبی بر اساس نیاز موجود و تبدیل آنها به ماشین هایی چند کاره می باشد. از جمله کاربردهای این تجهیزات جانبی می توان به چاله کنی، حفاری، تسطیح، تخریب و خدمات شهری اشاره نمود.

وی ادامه داد: لیفتراک های ساخت شرکت زرین کوپال پویا با به کارگیری سه نوع منبع انرژی متفاوت (موتوردیزل گازوئیلی، موتور بنزینی و باطری قابل شارژبرقی) جهت استفاده در فضاهای کاری متفاوت و در ظرفیت های مختلف تولید و عرضه می شوند.

وی گفت: ویژگی محصولات شرکت زرین کوپال طراحی و ساخت مستقل با بهره گیری از دانش فنی روز دنیا و توان تولید داخل می باشد. این ویژگی سبب می شود تا وابستگی محصول به خارج از کشور کاهش یافته و نیازهای خدمات پس از فروش مشتریان با سرعت بیشتر و هزینه کمتر مرتفع گردد.

وی یاد آور شد: شرکت زرین کوپال پویا تلاش می کند تا علاوه بر خدمات پس از فروش مناسب با کاهش قیمت محصول در کنار کیفیت مطلوب و همچنین با ارائه تضمین های حقوقی قابل قبول همواره رضایت مشتریان را جلب کند.

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

سه + ده =