مهدی مرادی: کیفیت ماشین آلات ایرانی رو به رشد است

مهدی مرادی: کیفیت ماشین آلات ایرانی رو به رشد است

مدیرعامل شرکت معدنی دوکوهه: برخی از مصرف کننده های ایرانی متاسفانه کالاهای ایرانی را دوست ندارند و ترجیح می دهند که از کالاهای خارجی استفاده کنند.

245
0
مهدی مرادی
مهدی مرادی

مهدی مرادی مدیرعامل شرکت معدنی دوکوهه در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: ماشین آلات ایرانی پیشرفتهای بسیارخوبی در کیفیت داشته اند که اگر همین روند ادامه پیدا کند می توانند به زودی با ماشین آلات خارجی رقابت کنند.

وی افزود: برخی از مصرف کننده های ایرانی متاسفانه کالاهای ایرانی را دوست ندارند و ترجیح می دهند که از کالاهای خارجی استفاده کنند. این مساله نشان دهنده اعتماد به نفس ضعیف در بین برخی از مصرف کننده های ایرانی است. اصلاح این رویه نیاز جدی به فرهنگ سازی دارد.

مدیرعامل شرکت معدنی دوکوهه ادامه داد: شرکت هایی که در اصفهان و مشهد و یا دیگر شهرهای ایران در مورد تولید ماشین آلات اقدام کرده اند توانسته اند موفقیت های بسیار خوبی را در این زمینه کسب کنند.

وی تاکید کرد: استفاده از ماشین آلات ایرانی با توجه به خدمات پس از فروشی که ارائه می دهند در الویت است.

مردای گفت: برای ورود به بازارهای جهانی و رشد صادرات باید تا جایی که می توانیم در هزینه ها صرفه جویی و از هدررفت انرژی جلوگیری کنیم و تا جایی که می توانیم بهره وری را در واحدهای تولیدی خود بالا ببریم. این روشی است که بسیاری از کشورهای توسعه یافته با اتکا به آن توانسته اند به موفقیت های چشم گیری دست یابند.

وی یادآور شد: استفاده درست از انرژی و نیروی کار موجود در کارخانه و پایین آوردن هزینه ها با اتکا به دستگاههای پیشرفته باعث می شود که قیمت تمام شده کالاهای ما پایین بیاید و قدرت رقابت ما در بازارهای جهانی افزایش پیدا کند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

10 + 1 =