منصور حسینی: در صدد ترویج تجارت الکترونیک هستیم

منصور حسینی: در صدد ترویج تجارت الکترونیک هستیم

منصور حسینی و حامد ابوالقاسمی از اعضای اصلی هسته فناور واحد تجارت الکترونیک در صدد هستند این تکنولوژی را ترویج دهند و با کمک جهاد دانشگاهی و برگزاری جلسات و سمینار هایی در زمینه تجارت الکترونیک این فرهنگ را در بین مردم و فعالان صنعت سنگ جا بیاندازند.

216
0
منصور حسینی و حامد ابوالقاسمی
منصور حسینی و حامد ابوالقاسمی

منصور حسینی مدرس دانشگاه و عضو اصلی هسته فناوری واحد تجارت الکترونیک در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: فراهم کردن بستر الکترونیک برای کسب و کار مربوط به سنگ و صنایع وابسته از جمله حمل و نقل، باربری ها، تجهیزات معادن و … که از این طریق بیشتر بتوانند محصولات خود را ارائه دهند و در فضای مجازی محصولات خود را عرضه کنند از جمله فعالیت های این شرکت است.

وی در ادامه گفت: انجام جست و جو های هدفمند، افزایش و پویایی بسترهای تجاری با در گیر کردن افراد مختلف و ایجاد یک بانک اطلاعاتی کامل و جامع در حوزه سنگ نیاز های مربوط به صنعت سنگ را بر طرف می کند که این بستر با پیاده سازی برنامه هایی تحت وب و کاربردی موبایل تحت نام مرجعی جامع و مطمئن  برای صنعت سنگ فراهم می شود.

حسینی افزود: این مرجع با دسترسی ساده، قابلیت اعتماد بالا و قابلیت دسترس پذیری زیاد تهیه شده و در اختیار مصرف کنندگان مربوطه قرار می گیرد.

عضو اصلی هسته فناور واحد تجارت الکترونیک خاطر نشان کرد: در حال حاضر تجارت الکترونیک در بین مردم جا نیفتاده  و مردم اطلاعات خاصی در این زمینه ندارند. راه حل موجود برای آشنایی بیشتر با تجارت الکترونیک برگزاری جلسات و سمینار های مربوط به حوزه الکترونیک از طرف جهاد دانشگاهی است که متاسفانه همکاری قوی با این رشته ندارند اما امیدواریم به تدریج این فرهنگ بین مردم جا بیافتد.

بر پایه این گزارش، منصور حسینی و حامد ابوالقاسمی از اعضای اصلی هسته فناور واحد تجارت الکترونیک در صدد هستند این تکنولوژی را ترویج دهند و با کمک جهاد دانشگاهی و برگزاری جلسات و سمینار هایی در زمینه تجارت الکترونیک این فرهنگ را در بین مردم و فعالان صنعت سنگ جا بیاندازند.

۳+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

یازده − 2 =