معماران مصری در نمایشگاه ورونای ایتالیا

معماران مصری در نمایشگاه ورونای ایتالیا

معماران مصری در چند سال گذشته در نمایشگاه سنگ های ساختمانی ورونا خوش درخشیده اند و با خلق طرح های نو و ارائه آنها توانسته اند تحولات خوبی را در صنعت سنگ های ساختمانی ایجاد کنند.

204
0
معماران مصری در نمایشگاه ورونای ایتالیا

به گزارش خبرگزای سنگ ایران، معماران مصری در چند سال گذشته در نمایشگاه سنگ های ساختمانی ورونا خوش درخشیده اند و با خلق طرح های نو و ارائه آنها توانسته اند تحولات خوبی را در صنعت سنگ های ساختمانی ایجاد کنند. معماران مصری همچون معماران باستانی ایده های نوینی را در این زمینه پیاده کرده اند که با توجه به این ایده ها در آینده بازار خوبی را در این صنعت شاهد خواهیم بود.

خلق تکنولوژی های جدید در صنعت سنگ باعت ایجاد ایده های جدید در این صنعت شده است. بسیاری از معماران سعی دارند از ایده های نوین در صنعت سنگ استفاده کنند. ایجاد طرح های منحنی با استفاده از طرح های منحنی میتواند تحول جدیدی را در زمینه طراحی های داخلی و خارجی خلق کند. معماران جوان افراد پیشرو در این زمینه هستند.

کشور مصر با جمعیت فعال در زمینه استخراج سنگ های ساختمانی و قشر معمار و تاجران فعال قدرت بسیار خوبی را در زمینه بازاریابی سنگ های نوین و طراحی های جدید دارد و سالیانه طرح ها و سنگ های جدیدی را روانه بازارهای جهانی می کند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

چهار × 2 =