معماران برجسته دنیا در نمایشگاه بین المللی سنگ ایتالیا

معماران برجسته دنیا در نمایشگاه بین المللی سنگ ایتالیا

میتوان انتظار داشت امسال با حضور ۱۶۵۰ شرکت برتر دنیا در مساحتی بالغ بر ۸۰ هزار متر مربع نمایش عظیمی از سنگ های جدید و مشهور دنیا را در این نمایشگاه شاهد باشیم. نمایشگاه سال جاری ورونا را نمایش قدرت سنگ در سطح بین المللی نامیده اند.

283
0
marmomacc_2016
marmomacc_2016

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، امسال نمایشگاه بین المللی ورونا در حالی آغاز می شود که بسیاری از شرکت ها خود را برای رقابتی تنگاتنگ آماده کرده و طرح های جدیدی از نقاط مختلف جهان را برای معرفی به بزرگترین پروژه های ساختمانی در دنیا ارائه خواهند کرد از این رو در این نمایشگاه شاهد تحولات بسیار عظیمی خواهیم بود.

در واقع می توان گفت فعالیت بسیاری از معماران برجسته دنیا و مخصوصا گروه های معماری ایتالیا و اروپا این نمایشگاه را به اوج فعالیت و پویایی رسانیده است.

میتوان انتظار داشت امسال با حضور ۱۶۵۰ شرکت برتر دنیا در مساحتی بالغ بر ۸۰ هزار متر مربع نمایش عظیمی از سنگ های جدید و مشهور دنیا را در این نمایشگاه شاهد باشیم. نمایشگاه سال جاری ورونا را نمایش قدرت سنگ در سطح بین المللی نامیده اند. از طرفی هدف این است که در نمایشگاه با ایجاد همفکری و اشتراک ایده ها به طراحی های جدیدی در زمینه سنگ و تراش سنگ و انتشار آن به بازار جهانی دست یابند که چنین پتانسیل بالایی در این فضای پر شور نمایشگاه ایجاد شده و به زودی تحولاتی جدید در طراحی های مرتبط با صنعت سنگ های ساختمانی شاهد خواهیم بود.

البته در کنار طراحی های جدید، بر نوع و کیفیت و تکنولوژی های مربوط به فرآوری و تیم های طراحی و همچنین  آماده سازی نرم افزار های مختص ماشین آلات فراوری سنگ های ساختمانی بسیار تایید شده است و روندی را شاهد خواهیم بود که بسیار از صنایع و علوم در کنار یکدیگر به برپایی چنین نمایشگاهی کمک شایانی کرده اند.

در نمایشگاه ورونا می توانیم چند قسمت را شاهد باشیم اولیم قسمت مربوط به سنگ های فراوری شده و طراحی های مربوطه می باشد، قسمتی دیگر مختص  سنگ های خام و فراوری نشده و قسمت سوم مربوط به ماشین الات سنگین و ماشین الات فرآوری سنگ های ساختمانی و در آخر نیز لوازم جانبی کارخانجات سنگبری.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید