معرفی مجلات سنگ کشور روسیه

معرفی مجلات سنگ کشور روسیه

کشور روسیه با وسعتی وسیع قدرت بسیار خوبی در تولید سنگ های ساختمانی و مواد معدنی و فلزی دارد .

289
0
russian stone magazine
russian stone magazine
به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، کشور روسیه با وسعتی وسیع  قدرت بسیار خوبی در تولید سنگ های ساختمانی و مواد معدنی و فلزی دارد . بسیاری از معادن معروف سنگ های ساختمانی و فلزی در این کشور قرار گرفته اند و محصول آنها با قیمت مناسب وارد بازارهای جهانی شده و  کیفیت مناسبی نسبت به رقبای خود دارد.  بسیاری از انتشارات صنعتی کشور روسیه به موضوغ معادن  پرداخته و مجلات متعددی در این زمینه وجود دارد که در سطح بین الملل منتشر می شوند. مجلاتی همچون  ROSSIYSKIY STROYTELNIY KOMPLEX و  STONE & BUSINESS MAGAZINE
این مجلات  بیشتر به تجارت سنگ های ساختمانی  و فلزات مربوطه پرداخته و بازار جهانی این مواد و سنگ های ساختمانی را معرفی کرده و در وسعت زیاد در اختیار صنعتگران صنعت سنگ های ساختمانی قرار می گیرد.
صنعت سنگ های ساختمانی در کشور روسیه رشد روز افزونی دارد و با ایجاد بازار های جهانی سی آی اس میتوان شاهد رشد خوبی در این کشور از نظر تولیدات و مصالح ساحتمانی بود از طرفی دیگر معرفی پتانسیل های جدید کشور های مختلف و ورود این کشور ها به بازار روسیه رونق خوبی در این عرصه به وجود خواهد آمد.
صنعت ساختمان روسیه بسیاری از صنایع وابسته را تحت شعاع خود قرار داده است. مجلاتی که در زمینه معرفی سنگ های ساختمانی هستند با بهره گیری از آخرین فن آوری های مدرن دنیا و معرفی آنها به بازار داخل و همچنین معرفی  محصولات جدید در زمینه سنگ های ساختمانی موفق به ایحاد بازار های جدید در طراحی های نوین و ایجاد روش های  نو در بازار کشور روسیه شده اند.
 روسیه کشوری مصرف کننده است و بازاری مصرف گرا دارد از این رو بسیاری از کشور های آسیایی سعی در وارد کردن محصولات صادراتی خود به کشور روسیه دارند. دو مجله ای که در بالا نام برده شده کمک بسیار خوبی در این زمینه به محصولات کشور های مختلف برای وارد شدن به بازار روسیه کرده اند و از جمله مجلات معروف در این حوزه می باشند . مسکو یکی از شهر های بزرگ روسیه قدرت بسیار خوبی در استفاده از سنگ های نما و ساختمانی با کیفیت صادارتی دارد و به علت روند رو به رشد این کشور در صنعت ساختمان امید میرود که بتوان بازاریابی خوبی در زمینه سنگ های ساختمانی در این کشور داشت.
۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید