معرفی سنگ های ساختمانی پر کاربرد کشور مکزیک

معرفی سنگ های ساختمانی پر کاربرد کشور مکزیک

454
1
black limestone
black limestone

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، کشور مکزیک از تولید کنندگان فعال در زمینه سنگ های ساختمانی sand stone و  لایم استون می باشد. چند نوع مختلف سنگ های ساختمانی معروف کشور مکزیک را می توان در بازار جهانی یافت. در این مطلب به معرفی شش سنگ ساختمانی پر کاربرد این کشور می پردازیم.

Aguacate از لایم استون های خاکستری رنگ همراه با رگه های قرمز می باشد که بیشتر این سنگ را در بازار آمریکا می توان یافت. این سنگ بیشتر با طرح رگه دار و بلوک های کوچک می باشد. بیشتر این نوع لایم استون در طراحی خارجی به کار گرفته می شود.

Arena نوعی دیگر از لایم استون کشور مکزیک است که رنگ زمینه خاکستری داشته  و به صورت بلوک های کوچک عرضه می شود.

Blanco Acapulco این نوع گرانیت بیشترشبیه به گرانیت منطقه نظنز و گرانیت کشور ویتنام بوده که رقبای زیادی در بازار جهانی داشته و نتوانسته جایگاه خوبی بدست آورد چرا که کشور ویتنام از تولید کنندگان اصلی این نوع گرانیت به حساب می آید.

Blanco Aurora مرمریت سفید با رگه های قرمز نازک مورب شکل و یکدست از مرمریت های پرکاربرد کشور مکزیک است که کشور ایتالیا آن را برای تراش و صنعت مجسمه سازی خریداری می کند.

Blanco Nafin از مرمریت های کثیف به حساب می آید که بیشتر در مکان های تاریخی از آن استفاده شده و طرحی لکدار با خطوط قهوه ای و رنگ زمینه سفید رو به خاکستری آن کاربرد متفاوتی به آن بخشیده است.

Negro Monterrey از لایم استون های مشکی و یکدست همراه با لکه های  سفید و فسیل های خاکستری کشور مکزیک است که درکنار گرانیت مشکی کاربردی وسسع برای طراحی داخلی و کف سالن ها دارد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

یک دیدگاه

دیدگاهی بنویسید