مطرح ترین مجله سنگ های ساختمانی کشور چین

مطرح ترین مجله سنگ های ساختمانی کشور چین

create living stone magazine یکی از مطرح ترین مجلات مربوط به صنعت سنگ های ساختمانی و طراحی است و از محصولات کشور چین می باشد.

387
0
chianstonemagazine
chianstonemagazine

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، یکی از مطرح ترین مجلات مربوط به صنعت سنگ های ساختمانی و طراحی مربوط به کشور چین است که با نام  create living stone magazine چندین سال هست که منتشر می شود و در اختیار علاقه مندان صنعت سنگ قرار می گیرد.  با مطالعه جزئیات  مجله می توانید به بسیاری از مواردی که در صنعت سنگ نیاز است و مهم به شمار می آید پی ببرید.

بسیاری از صنایع وابسته نیز در این مجله فهرست بندی ومعرفی شده اند از این رو این مجله توانسته است با انتشار جهانی رتبه بسیار خوبی را در بین مجلات سنگ دنیا به دست آورد، در کنار این مجله، مجلاتی از کشور ایتالیا، هند ،روسیه نیز حضور دارند که بسیار قوی عمل کرده و صنعت سنگ ساختمانی را تحت تاثیر قرار میدهند. بسیاری از شرکت های معتبر در زمینه سنگ های ساختمانی نیز در این مجله سازمان دهی و فهرست بنده شده و به طور کامل به معرفی تاریخچه شرکت ها و محصولات اخیر آن پرداخته شده است. برخی شرکت های ایرانی نیز در این مجله حضور دارند و به معرفی محصولات و توانمندی های خود در زمینه صنعت سنگ ساختمانی پرداخته اند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

سه × 2 =