حضور قدرتمند ایران در هفدمین نمایشگاه روسیه

حضور قدرتمند ایران در هفدمین نمایشگاه روسیه

کارشناس بخش روسی شرکت یوستون: در نمایشگاه امسال صنعت سنگ مسکو تاکنون،180 شرکت، از بیش از 14 کشور جهان شرکت کرده اند. فعالان سنگ کشورهای ایتالیا، روسیه، آلمان، جمهوری چک، چین، بلاروس، هند، ارمنستان، اوکراین و ... در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

281
0
نمایشگاه مسکو
نمایشگاه مسکو

مصطفی کمالی کارشناس بخش روسی شرکت یوستون در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: نمایشگاه بین المللی صنعت سنگ روسیه برای هفدمین بار از تاریخ ۲۱ تا ۲۴ ژوئن ۲۰۱۶ در فدراسیون روسیه برگزار میشود. این نمایشگاه تا سال قبل با نام اکسپواستون برگزار می شده و امسال نیز به مانند هر سال میزبان تعداد زیادی از فعالان سنگ کشور روسیه و دیگر کشورهای جهان خواهد بود.

وی افزود: این نمایشگاه همواره محل ملاقات پیمانکاران، معماران، و فعالان سنگ می باشد. در این نمایشگاه علاوه بر ارائه سنگ به صورت اسلب و تایل، مصنوعات سنگی، ابزارآلات و تجهیزات نیز ارائه می شود.

وی ادامه داد: در نمایشگاه امسال صنعت سنگ مسکو تاکنون، ۱۸۰ شرکت، از بیش از ۱۴ کشور جهان شرکت کرده اند. فعالان سنگ کشورهای ایتالیا، روسیه، آلمان، جمهوری چک، چین، بلاروس، هند، ارمنستان، اوکراین و … در این نمایشگاه حضور خواهند داشت و این فرصتی است برای فعالان سنگ ایران تا با بازارهای جهانی بیشتر آشنا شده و با توجه به استاندارهای بین المللی و سلیقه بازار های خارجی بتوانند به ارائه محصولات خود بپردازند.

کارشناس بخش روسی شرکت یوستون تصریح کرد: در نمایشگاه صنعت سنگ مسکو برای اولین بار پاویون جمهوری اسلامی ایران تشکیل خواهد شد و شرکت های ایرانی در غالب یک پاویون در نمایشگاه حضور خواهند داشت. فضای کل پاویون ۴۰۸ متر است.

وی خاطر نشان کرد: برنامه معرفی پتانسیل های صنعت سنگ ایران نیز در دست بررسی است تا در روزهای نمایشگاهی برگزار گردد. روند طراحی یک شکل غرفه ها نیز در حال تکمیل است و از طرفی ارسال کالاها نیز به موقع انجام خواهد پذیرفت.

وی گفت: در این نمایشگاه فعالان سنگ ایران از شهرهای تهران، محلات، شیراز، و اصفهان، حضور خواهند داشت تا پتانسیل های بالای صنعت سنگ ایران را به جهان معرفی کنند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

دو × سه =