راه اندازی چند کنسرسیوم صادراتی سنگ در محلات

راه اندازی چند کنسرسیوم صادراتی سنگ در محلات

عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای استان مرکزی: با توجه به اهمیت بسیار پر رنگ صادرات در رشد و گسترش تولیدات داخلی و ظرفیت های بسیار زیادی که در حوزه صنعت سنگ در محلات و نیم ور وجود دارد ما آمادگی داریم که در این حوزه چند کنسرسیوم صادراتی داشته باشیم.

347
0
مصطفی آمره
مصطفی آمره

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، مهندس مصطفی آمره عضو هیات مدیره و مدیرعامل شرکت شهرکهای استان مرکزی در دومین جلسه شرکت شهرکهای استان مرکزی با مدیران اجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران اظهار داشت: در حال حاضر بحث کنسرسیوم های صادراتی با جدیت پیگیری می شود که دراین راستا یک کنسرسیوم صادراتی برای صنعت سنگ محلات تعریف شده است.

وی افزود: شرکت یکتا سنگ محلات با قدرت اجرایی و پشتوانه معدنی خوبی که دارد نیز می تواند فعالیت خود را گسترش دهد و در قالب یک کنسرسیوم صادراتی ایفای نقش کند.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت بسیار پر رنگ صادرات در رشد و گسترش تولیدات داخلی و ظرفیت های بسیار زیادی که در حوزه صنعت سنگ در محلات و نیم ور وجود دارد ما آمادگی داریم که در این حوزه چند کنسرسیوم صادراتی داشته باشیم.

وی تصریح کرد: تاکنون فعالیت هایی که در حوزه صنعت سنگ در محلات و نیم ور انجام شده اغلب به صورت تجربی بوده که موفقیت های بسیار خوبی هم در این زمینه به دست آمده است اما لازم است که در این بخش ما از علوم پیشرفته و تجربیاتی که درنقاط دیگر دنیا وجود دارد نیزاستفاده کنیم.

وی تاکید کرد: استفاده از علوم پیشرفته و تجربیات کشورهای مختلف و تلفیق تجربیات موجود با علوم دانشگاهی می تواند درصد بهره وری ما را به میزان بسیار زیادی افزایش دهد و درصد ضایعات را کم کند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

14 − چهار =