احسان مصطفائیان: طرح «زمین ارزان و ساختمان گران» اجرایی شود

احسان مصطفائیان: طرح «زمین ارزان و ساختمان گران» اجرایی شود

254
0
احسان مصطفائیان
احسان مصطفائیان

احسان مصطفائیان رئیس کنسرسیوم صادراتی سنگ استان یزد در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: نمایشگاه سنگ یزد در تاریخ  ۲ الی ۵ آذر در محل نمایشگاه های بین المللی استان یزد در فضایی به مساحت ۵۰۰ متر برگزار شد، که این فضای نمایشگاهی نسبت به سال گذشته در حدود ۳۰۰ متر افزایش یافته است. سعی داریم که در سال بعد بهتر از امسال این نمایشگاه را برگزار نمائیم.

وی در ادامه گفت: بحث صادرات در ایران هنوز به رشد و تکامل شایسته خود نرسیده و برای رسیدن این مهم به نقطه مطلوب باید برنامه ریزی های زیادی انجام داد. در صنعت سنگ ایران برخی نواقص اعم از علمی و تجربی وجود دارد که این نواقص باعث شده با استانداردهای دنیا فاصله داشته باشیم و نتوانیم با آنها رقابت کنیم.

رئیس کنسرسیوم سنگ استان یزد افزود: در طول یک سال گذشته کنسرسیوم صادراتی سنگ ایران فعالیت چشمگیری داشته است و در همین راستا نیز کنسرسیوم صادراتی سنگ یزد نیز فعالیت های خود را دو چندان کرده است. صادرات به روسیه در دستور کار این کنسرسیوم است و با جدیت پیگیری می شود. برای افزایش صادرات باید فرآوری سنگ را با نظارت بیشتری انجام دهیم. همچنین باید نوع بسته بندی هم  تغییر کند.

مصطفائیان گفت: طرحی که مدتی است در بین صنعتگران مورد بحث قرار می گیرد؛ واگذاری زمین ارزان از سوی دولت و ساخت ساختمان گران میباشد، که بنده موافق این طرح هستم و در صورت اجرای آن صنعت سنگ ایران نیز همپای صنعت ساختمان رشد خوبی خواهد داشت.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

4 × 1 =