اختصاص ۲۶ میلیارد به حوزه صنعت و معدن آذربایجان‌

اختصاص ۲۶ میلیارد به حوزه صنعت و معدن آذربایجان‌

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان‌غربی: امسال ۲۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به حوزه صنعت و معدن استان آذربایجان‌غربی اختصاص یافت.

403
0
مسعود مهدی‌زاده
مسعود مهدی‌زاده

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، مسعود مهدی‌زاده مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه امسال با همت استاندار آذربایجان‌غربی۲۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به حوزه صنعت و معدن استان اختصاص یافت، اظهار داشت: این در حالی است که ۲۵ میلیارد تومان آن برای توسعه زیرساخت‌های شهرک‌ها پیش‌بینی شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان‌غربی گفت: بنابراین اگر تنها ۵۰ درصد اعتبارات مربوطه نیز تخصیص یابد شاهد شکوفایی در این بخش خواهیم شد همچنان که خوشبختانه قطار حرکت شرکت شهرک‌های صنعتی به سمت مطلوب و مناسبی در حرکت است.

مهدی‌زاده با بیان اینکه احداث راه دسترسی در شهرک صنعتی فاز دو ارومیه از مطالبات صنعت‌گران بوده است تصریح کرد: در این باره پنج و نیم کیلومتر راه دسترسی به بزرگراه شهید کلانتری کوتاه می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان آذربایجان‌غربی با اشاره به خدمت ۱۴ ماهه خویش در شرکت شهرک‌های صنعتی استان افزود: در این فاصله زمانی ضمن ساماندهی نیروی انسانی و استفاده حداکثری از کارکنان، مشکل برخی پرونده‌های ۱۰ ساله نیز حل شد.

گرمیانی رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی نیز در این مراسم گفت: از جمله مشکلات کنونی این حوزه با توجه به تحریم‌های اقتصادی دشمنان، عدم برنامه ریزی و مدیریت و رعایت نکردن برخی مسائل اخلاقی همچون اتهام به مدیران است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

سه × پنج =