مسعود خوانساری: مشکلات بانکی ایران و روسیه بر طرف می شود

مسعود خوانساری: مشکلات بانکی ایران و روسیه بر طرف می شود

رئیس اتاق بازرگانی تهران: قیمت روبل روز به روز افت می‌کند که این مساله مشکلاتی را برای افزایش همکاریها ی میان ایران و روسیه به وجود آورده است. با این همه تلاش می کنیم تا مشکلات بانکی موجود و همین طور پایین آمدن قیمت روبل برطرف شود.

306
0
مسعود خوانساری
مسعود خوانساری

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران امروز در حاشیه همایش توسعه همکاری تجاری ایران و روسیه اظهار داشت: امروز میزبان هیاتی از ایالت اورال روسیه بودیم، این ایالت بعد از مسکو و سن‌پترزبورگ سومین ایالت بزرگ روسیهاست، سرپرستی این هیات را اورلو وزیر سرمایه‌گذاری و توسعه این ایالت برعهده داشت.

وی افزود: حجم روابط ایران و روسیه در سال ۸۸ یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار بود که با توجه به تحریم هایی که وجود داشت این حجم کاهش یافته اما امیدواریم که با برداشته‌شدن تحریم‌ها بتوانیم حجم تجارت خود را با روسیه افزایش دهیم.

رئیس اتاق بازرگانی تهران ادامه داد: قیمت روبل روز به روز افت می‌کند که این مساله مشکلاتی را برای افزایش همکاریها ی میان ایران و روسیه به وجود آورده است. با این همه تلاش می کنیم تا مشکلات بانکی موجود و همین طور پایین آمدن قیمت روبل برطرف شود.

 

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

3 × دو =