مسعود خوانساری: مجلس جدید قوانین موجود را پایش کند

مسعود خوانساری: مجلس جدید قوانین موجود را پایش کند

رئیس اتاق تهران: از مجلس جدید درخواست داریم تا در دوره جدید بیشتر به دنبال پایش قوانین موجود باشد تا تصویب قوانین جدید.

219
0
مسعود خوانساری
مسعود خوانساری

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران،‌ صبح امروز اولین نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در سال ۹۵ برگزار شد . در این نشست مسعود خوانساری رئیس اتاق بازرگانی تهران ضمن تبریک سال نو به همه اعضاء  بر ضرورت عمل به سیاست های اقتصاد مقاومتی در سال جاری تاکید کرد.

وی افزود: از دولت می خواهیم تا در مسیر بهبود محیط کسب و کار گام های بیشتری برداردو فضا را برای جذب سرمایه گذاری خارجی و داخلی مهیا کند. همچنین از مجلس جدید درخواست داریم تا در دوره جدید بیشتر به دنبال پایش قوانین موجود باشد تا تصویب قوانین جدید.

مسعود خوانساری ادامه داد: اتفاق جدیدی در مورد کارت بازرگانی یا حذف آن از فرایند تجارت رخ نداده است. وزیر صنعت معدن و تجارت هم بحث جدیدی در این زمینه نداشته اند. همان مباحثی که در سال گذشته به عنوان پیشنهاد برای حذف کارت بازرگانی مطرح شده بود، بار دیگر در رسانه ها بازتاب پیدا کرده است.

وی خاطر نشان کرد: کمیته ای با حضور بنده، آقای مسعود کرباسیان و آقای افخمی راد، تشکیل شده تا شرایط صدور کارت بازرگانی برای فعالان اقتصادی ساده تر شود. همچنین قرار شد همه بررسی های لازم صورت گیرد تا مسیر سوءاستفاده  های احتمالی از کارت بازرگانی مسدود شود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

14 + هفت =